Akční letenky z Prahy - Kuala Lumpur 13.850kč, Peking 14.020kč, Nairobi 14.300kč

V současné době jedna z nejlépe hodnocených leteckých společností, turecká aerolinka Turkish Airlines s akčními letenkami nekončí, ba naopak! Do svého akčního repertoáru po včerejší nabídce do Istanbulu z Vídně připravila i další levné letenky, tentokrát tu máme tři zajímavé akční lety Turkish Airlines s odlety z Prahy.

Letenky jsou vhodné pro cestovatele vyžadujíc odlety i přílety z naší republiky. V tomto případě z Prahy se zpátečním letem do stejného města. A kam nás zavedou akční letenky letecké společnosti Turkish Airlines? Za cenu 13.850,- kč jsou aktuálně k dispozici levné letenky do Kuala Lumpur, za cenu 14.020,- kč levné letenky do Pekingu a za cenu 14.300,- kč letenky do Nairobi.

Na všechny uvedené akční lety jsou připraveny individuální letové kalendáře obsahujíc vymezené období s vybranými dny, po které je možné levné letenky rezervovat.

Letenky do malajského Kuala Lumpur jsou připraveny k objednání na období 1. květen až 29. červenec, letenky do čínského Pekingu na období od 3. dubna až do 11. července a levné letenky do keňského Nairobi na vybrané termíny v období 1. dubna až do 29. června.

Jelikož akční letenky v uvedených tarifech Turkish Airlines s odlety z Prahy už nebudou dlouho v prodeji, zájemcům o tyto lety doporučujeme objednávat levné letenky ihned, protože již za pár chvil nebudou dostupné.

- online rezervace levné letenky do Kuala Lumpur z Prahy 13.850,- kč

- online rezervace levné letenky do Pekingu z Prahy 14.020,- kč

- online rezervace levné letenky do Nairobi z Prahy 14.300,- kč

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.