Akční letenky z Prahy - Kuala Lumpur 13.850kč, Peking 14.020kč, Nairobi 14.300kč

V současné době jedna z nejlépe hodnocených leteckých společností, turecká aerolinka Turkish Airlines s akčními letenkami nekončí, ba naopak! Do svého akčního repertoáru po včerejší nabídce do Istanbulu z Vídně připravila i další levné letenky, tentokrát tu máme tři zajímavé akční lety Turkish Airlines s odlety z Prahy.

Letenky jsou vhodné pro cestovatele vyžadujíc odlety i přílety z naší republiky. V tomto případě z Prahy se zpátečním letem do stejného města. A kam nás zavedou akční letenky letecké společnosti Turkish Airlines? Za cenu 13.850,- kč jsou aktuálně k dispozici levné letenky do Kuala Lumpur, za cenu 14.020,- kč levné letenky do Pekingu a za cenu 14.300,- kč letenky do Nairobi.

Na všechny uvedené akční lety jsou připraveny individuální letové kalendáře obsahujíc vymezené období s vybranými dny, po které je možné levné letenky rezervovat.

Letenky do malajského Kuala Lumpur jsou připraveny k objednání na období 1. květen až 29. červenec, letenky do čínského Pekingu na období od 3. dubna až do 11. července a levné letenky do keňského Nairobi na vybrané termíny v období 1. dubna až do 29. června.

Jelikož akční letenky v uvedených tarifech Turkish Airlines s odlety z Prahy už nebudou dlouho v prodeji, zájemcům o tyto lety doporučujeme objednávat levné letenky ihned, protože již za pár chvil nebudou dostupné.

- online rezervace levné letenky do Kuala Lumpur z Prahy 13.850,- kč

- online rezervace levné letenky do Pekingu z Prahy 14.020,- kč

- online rezervace levné letenky do Nairobi z Prahy 14.300,- kč

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5340 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.