Akční letenky z Prahy - Kuala Lumpur 13.850kč, Peking 14.020kč, Nairobi 14.300kč

V současné době jedna z nejlépe hodnocených leteckých společností, turecká aerolinka Turkish Airlines s akčními letenkami nekončí, ba naopak! Do svého akčního repertoáru po včerejší nabídce do Istanbulu z Vídně připravila i další levné letenky, tentokrát tu máme tři zajímavé akční lety Turkish Airlines s odlety z Prahy.

Letenky jsou vhodné pro cestovatele vyžadujíc odlety i přílety z naší republiky. V tomto případě z Prahy se zpátečním letem do stejného města. A kam nás zavedou akční letenky letecké společnosti Turkish Airlines? Za cenu 13.850,- kč jsou aktuálně k dispozici levné letenky do Kuala Lumpur, za cenu 14.020,- kč levné letenky do Pekingu a za cenu 14.300,- kč letenky do Nairobi.

Na všechny uvedené akční lety jsou připraveny individuální letové kalendáře obsahujíc vymezené období s vybranými dny, po které je možné levné letenky rezervovat.

Letenky do malajského Kuala Lumpur jsou připraveny k objednání na období 1. květen až 29. červenec, letenky do čínského Pekingu na období od 3. dubna až do 11. července a levné letenky do keňského Nairobi na vybrané termíny v období 1. dubna až do 29. června.

Jelikož akční letenky v uvedených tarifech Turkish Airlines s odlety z Prahy už nebudou dlouho v prodeji, zájemcům o tyto lety doporučujeme objednávat levné letenky ihned, protože již za pár chvil nebudou dostupné.

- online rezervace levné letenky do Kuala Lumpur z Prahy 13.850,- kč

- online rezervace levné letenky do Pekingu z Prahy 14.020,- kč

- online rezervace levné letenky do Nairobi z Prahy 14.300,- kč

Letecké společnosti