Air France ⇆ USA - levné letenky New York z Prahy a zpět (přímé spoje) 12.426,- kč

Hledáte variantu přímého letu do Ameriky z České Republiky včetně zpáteční letenky? Dost bylo pátrání, je tu Air France a její akce na levné letenky do New Yorku z Prahy bez přestupu. Žádaná linka vás v akci bude stát jen 12.426,- kč a to ještě máte v ceně i letenku z New Yorku do Prahy. Čtěte dále, výhody nekončí!

Obvykle se u takové příležitosti vyskytují jen mimosezónní nepříliš zajímavé termíny. Jistě už jste narazili na razantní nárust ceny v případě zájmu letět do Ameriky v létě. O to více potěší, že přímé letenky New York z Prahy koupíte ještě i na konec probíhajícího léta, ale nejen to, celkově se dají bokkovat tyto levné letenky do USA na období 21. srpen až 23. říjen 2015.

Nyní už kýžené podmínky přímého letu do USA: Tarif spadá pod dopravce Air France, avšak linku obsluhuje americká Delta Airlines. Letí se z letiště Praha (PRG) Václav Havel s příletem na letiště New York John F Kennedy ... (JFK) Spojené Státy Americké. Trasa Praha - New York trvá 9h a 9minut. Zpáteční let z New Yorku do Prahy pak jen 8h 22minut.

Tip: Minulý týden jsme zveřejnili ucelený přehled aktuálních levných letenek do New Yorku, kde se předhánělo a soupeřilo 6 aerolinek. Nabídka Air France na přímé letenky do Ameriky z Prahy ovšem nemá konkurenci, zaváháte?

⇆ New York - USA (z Prahy - bez přestupu) 12.426,- kč kalendář

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6520 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.