Air France ⇆ USA - levné letenky New York z Prahy a zpět (přímé spoje) 12.426,- kč

Hledáte variantu přímého letu do Ameriky z České Republiky včetně zpáteční letenky? Dost bylo pátrání, je tu Air France a její akce na levné letenky do New Yorku z Prahy bez přestupu. Žádaná linka vás v akci bude stát jen 12.426,- kč a to ještě máte v ceně i letenku z New Yorku do Prahy. Čtěte dále, výhody nekončí!

Obvykle se u takové příležitosti vyskytují jen mimosezónní nepříliš zajímavé termíny. Jistě už jste narazili na razantní nárust ceny v případě zájmu letět do Ameriky v létě. O to více potěší, že přímé letenky New York z Prahy koupíte ještě i na konec probíhajícího léta, ale nejen to, celkově se dají bokkovat tyto levné letenky do USA na období 21. srpen až 23. říjen 2015.

Nyní už kýžené podmínky přímého letu do USA: Tarif spadá pod dopravce Air France, avšak linku obsluhuje americká Delta Airlines. Letí se z letiště Praha (PRG) Václav Havel s příletem na letiště New York John F Kennedy ... (JFK) Spojené Státy Americké. Trasa Praha - New York trvá 9h a 9minut. Zpáteční let z New Yorku do Prahy pak jen 8h 22minut.

Tip: Minulý týden jsme zveřejnili ucelený přehled aktuálních levných letenek do New Yorku, kde se předhánělo a soupeřilo 6 aerolinek. Nabídka Air France na přímé letenky do Ameriky z Prahy ovšem nemá konkurenci, zaváháte?

⇆ New York - USA (z Prahy - bez přestupu) 12.426,- kč kalendář

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5340 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.