Amerika ⇆ USA - aktuální přehled levné letenky New York z Prahy (a zpět) od 8.690,- kč

***update - doplněn akční tarif KLM** Je tady rychlý přehled, jenž vám má usnadnit výběr letu do New Yorku z Prahy a zpět. Opět se nám nahromadilo několik akcí zacílených na letenky New York. Zajímavé linky s odletem z naší metrople teď nabízí za akční cenu hned několik aerolinek. Je to British Airways, Air Canada, Lufthansa, Air France a ruská letecká společnost Aeroflot. Následuje stručný přehled letů od každé aerolinky včetně ceny a cestovního období.

British Airways - v současné době to jsou nejlevnější letenky do New Yorku z Česka. Objednat lze již za cenu 8.690,- kč avšak jedná se o multicity let s jiným místem odletu a návratu - můžete letět z Prahy do New Yorku a potom zpět z Chicaga do německého Berlína - termíny listopad až duben 2016. Britský přepravce má ještě tuto variantu za 10.490,- kč s menší čekací dobou u mezipřistání.

Air Canada - toto je poslední novinka. Levné letenky New York od kanadského přepravce už naopak poskytují klasický let Praha - New York a zpět. K dostání už za 11.420,- kč včetně poplatků. Cestovní období připadá na 3. listopad až až 26. květen 2016. Bližší info = klik na odkaz kalendář pro danou alternativu.

Lufthansa - druhým nejnovějším tarifem na akční letenky do New Yorku, jenž se objevil ještě před linkou Air Canada, je tarif německé Lufthansy. Doporučujeme, protože za 12.457,- kč získáme zpáteční letenky do USA z Prahy s pouhým jedním a to ještě kratším přestupem ve Frankurtu a jako třešničku na dortu zmíníme termíny, které seženete ještě na konec léta! Celkově pak od 9. září až do 9. června 2016!

Air France - za stejnou cenu jako měla Lufthansa nabízí zpáteční levné letenky do Ameriky (New York) také Air France ve spolupráci s Deltou. Kdo by chtěl odletět do New Yorku z Prahy ještě o těchto prázdninách, bude volit právě francouzského přepravce. Kalendář poskytuje akční letenky za 12.431,- kč na datumy od 24. srpna do 23. října 2015.

Aeroflot - poslední aktuální možností jak letět levně Praha - New York a zpět pramení od ruského giganta. Akci za 14.879,- kč necháváme s ohledem na o něco málo vyšší cenu záměrně až nakonec. Levné letenky New York od Aeroflotu s jedním přestupem si rezervujete na období od 21. září až 31. květen 2016.

KLM - Hned po zveřejnění dnešního článku se i nizozemská KLM rozhodla zveřejnit konkureční akční letenky New York z Prahy. Obousměrná linka stojí na termíny od 11. září do 8. června 2016 stojí 12.359,- kč včetně tax i poplatků.

Přinesl vám tip užitečné informace jak ušetřit na letence do Ameriky? Podpořte nás na facebooku. Sledujte i nadále naše letenkové tipy a nepřeplácejte zbytečně nic navíc. S jakoukoliv zkušeností se s námi podělte a neostýchejte se zeptat ani na radu například na našem facebooku. Chytrý cestovatel totiž z nebe ještě nespadnul. :-)

⇆ New York - USA (z Prahy - British A.) 8.690,- kč kalendář

⇆ New York - USA (z Prahy - British A.) 10.490,- kč kalendář

⇆ New York - USA (z Prahy - Air Canada) 11.420,- kč kalendář

⇆ New York - USA (z Prahy - KLM) 12.359,- kč kalendář

⇆ New York - USA (z Prahy - Lufthansa) 12.457,- kč kalendář

⇆ New York - USA (z Prahy - Air France) 12.431,- kč kalendář

⇆ New York - USA (z Prahy - Aeroflot) 14.879,- kč kalendář

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.