Air France ⇆ Malajsie - levné letenky Kuala Lumpur z Prahy 13.562,- kč

Konkurenční boje aerolinek nesou své ovoce! Co může být lepšího, než-li letecké společnosti usilující o získání zákazníka. Tato atmosféra má za příčinu nižší cenu letenky a širší možnosti při výběru. Tímto způsobem si teď můžeme vybírat i levné letenky do Malajsie. Ještě stále platné levné letenky do Kuala Lumpur z Prahy od Turkish Airlines (12.628,- kč) mají konkurenci v podobě levných letenek Kuala Lumpur z Prahy od Air France za 13.562,- kč.

O zhruba tisícovku drahší letenky do Malajsie od Air France mají oproti turecké konkurenci odlišnou dostupnost letů, což při výběru tarifu může hrát zásadní roli. Kdo bude chtít letět do Kuala Lumpur z Česka již v létě, bude muset bez ohledu šáhnout na levné letenky od Air France, jelikož jsou dělané na termíny od 20. srpna do 20. října, na což navazuje právě Turkish, protože má akční letenky právě od 1. října až do března 2016.

Věnujme se už jen popisu levných letenek do Kuala Lumpur od Air France (odkaz na akci Turkish Airlines naleznete níže). Francouzská letecká společnost vypravuje linku z letiště Praha Václav Havel (PRG) Česká Republika s mezipřistáním v Paříži, odkud poté dále pokračujete k příletu na Kuala Lumpur In... (KUL) Malajsie. Zpáteční let z Kuala Lumpur do Prahy je včetně poplatků již zahrnut do ceny!

Rozdíly a výhody obou tarifů s aktuálními levnými letenkami do Kuala Lumpur zaměřené speciálně na odlety a návraty z/do české metropole jsme si popsali výše. Jediný měsíc, jenž překrývá obě akce je říjen, jinak je situace jasná. Za let ještě teď v  létě je menší příplatek, cena ovšem i tak libová, tak si pospěšte!

⇆ Kuala Lumpur - Malajsie (z Prahy - Air France) 13.562,- kč kalendář

⇆ Kuala Lumpur - Malajsie (z Prahy - Turkish A.) 12.628,- kč kalendář

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6490 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.