Air France - Francie - levné letenky Praha - Marseille a zpět 2.750,- kč

Dovolujeme si upozornit, že poslední letenková akce francouzských aerolinek Air France na levné letenky do Marseille je nyní ještě levnější!

Poslední nás informovala zhruba před měsícem o akci na zpáteční letenky Praha - Marseille s Air France za cenu 3.120,- kč. Nyní si zaknihujeme akční letenky do Marseille za 2.750,- kč i s poplatky.

Termíny: klikem na odkaz pro rezervaci levné letenky do Francie ve spodní části této zprávy si zobrazíte letový kalendář s volně označenými termíny pro možnou přímou rezervaci levné letenky do Marseille. Kalendář nabízí termíny s letenkami od května až do prosince, květen již je ale momentálně vyprodaný.

Informace k letu Praha - Marseille a zpět v režii leteckého přepravce Air France: Přímý let z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika s příletem na letiště Marseille Provence Arpt, Marseille, Francie. Zpáteční let kopíruje stejnou trasu.

Tip: tato akce zlevňuje předchozí levné letenky od Air France na lince Praha - Marseille a zpět o dalších necelých 400,- kč, je tedy více než ideální doba si zabookovat levné letenky do Marseille a vybrat si tak z široké nabídky termínů. Akce je časově omezena.

Online rezervace levné letenky Marseille (Francie)

Letecké společnosti
Oblíbené lety