Air France - Francie - Provence - levné letenky do Marseille z Prahy 3.120,- kč

Se zajímavým tarifem přichází aerolinky Air France. Nasazuje zpáteční akční letenky do Francie a nebude to Paříž, ani Lyon! Jsou tady levné letenky do Marseille, francouzské hlavní město Provence, druhé největší po Paříži a nejvýznamnější francouzský obchodní přístav. Jsou tu levné letenky do Marseille, které si nyní zabookujete včetně zpátečního letu za bezva cenu 3.120,- kč s poplatky.

Termíny: je dostupné velké rozmezí pro blokaci levné letenky. V právě probíhající akci je možné objednávat levné letenky do Marseille s odletem z Prahy a včetně zpátečního letu na vybrané data od 24. března až do 18. prosince. Termínů není hodně, ale díky širokému rozmezí si zaknihujete levné letenky do Francie za tuto cenu např. i na letní měsíce červenec, nebo srpen!

Stručné informace k letu Praha - Marseille v akci letecké společnosti Air France: odlet z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika s příletem na letiště Marseille Provence Arpt, Marseille, Francie.

Jak na to? Na konci této zprávy najdete odkaz pro rezervaci, klikem na něj se vám ukáže kalendář zobrazující levné letenky do Marseille v uvedeném období s jednotnou cenou 3.120,- kč. Nutno poznamenat, že akce bude dostupná jen pár dní, nebo do vyprodání, takže není nač čekat! Čím dříve budete levné letenky vybírat, tím větší paleta termínů se vám bude nabízet.

Online rezervace levné letenky Marseille (Francie - Provence)

Destinace
Letecké společnosti
Oblíbené lety