Air France - Čína - levné letenky Praha - Šanghaj a zpět 11.630,- kč

Vyhaslý akční tarif na levné letenky do Šanghaje z předminulého měsíce je zpět a posiluje celkovou akční aktuální nabídku letenek do Číny. Po vypečené akci s letenkami od Finnair do Chongqing za 9.534,- kč (zde) se nám hned pár dní po zveřejnění naskýtá příležitost zarezervovat si letenky Praha - Šanghaj a zpět za 11.630,- kč včetně poplatků.

Dostupnost: Opět nebudete ošizeni o výběr levné letenky z kalendáře. Rezervace je možné provádět na období od 21. ledna 2014 do 13. dubna 2014. Více informací vám poskytne onen akční kalendáře, každopádně chcete-li letět do Šanghaje z Prahy již v lednu, musíte jednat bleskurychle, volné letenky na tento měsíc se dají totiž spočítat na prstech jedné ruky.

Za akcí stojí francouzská letecká společnost Air France, která pořádá lety v kombinaci s aerolinkou ČSA (České Aerolinie). Lety do Šanghaje s tímto dopravcem startují z letiště Václav Havel Praha Intl. - Česká Republika, vedoucí k mezipřistání na Charles De Gaulle Intl Arpt, Paříž, Francie. Poté se pokračuje s Air France k příletu na Pudong International Arpt, Šanghaj, Čína. Stejně i zpět.

Tip: Potřebujete-li levné letenky Čína (Šanghaj) na termíny od dubna 2014? Máme řešení a to více než adekvátní. Za akční cenu 13.250,- kč poletíte na lince Praha - Šanghaj a zpět od dubna do počátku června 2014 s perlou mezi aerolinkami Emirates Airlines. Oba tarify najdete na odkazech níže.

- Šanghaj - Čína 11.630,- kč (leden až duben) rezervace

- Šanghaj - Čína 13.250,- kč (duben až červen) rezervace

Letecké společnosti
Oblíbené lety