Air France - Čína - levné letenky Praha - Šanghaj a zpět 11.630,- kč

Vyhaslý akční tarif na levné letenky do Šanghaje z předminulého měsíce je zpět a posiluje celkovou akční aktuální nabídku letenek do Číny. Po vypečené akci s letenkami od Finnair do Chongqing za 9.534,- kč (zde) se nám hned pár dní po zveřejnění naskýtá příležitost zarezervovat si letenky Praha - Šanghaj a zpět za 11.630,- kč včetně poplatků.

Dostupnost: Opět nebudete ošizeni o výběr levné letenky z kalendáře. Rezervace je možné provádět na období od 21. ledna 2014 do 13. dubna 2014. Více informací vám poskytne onen akční kalendáře, každopádně chcete-li letět do Šanghaje z Prahy již v lednu, musíte jednat bleskurychle, volné letenky na tento měsíc se dají totiž spočítat na prstech jedné ruky.

Za akcí stojí francouzská letecká společnost Air France, která pořádá lety v kombinaci s aerolinkou ČSA (České Aerolinie). Lety do Šanghaje s tímto dopravcem startují z letiště Václav Havel Praha Intl. - Česká Republika, vedoucí k mezipřistání na Charles De Gaulle Intl Arpt, Paříž, Francie. Poté se pokračuje s Air France k příletu na Pudong International Arpt, Šanghaj, Čína. Stejně i zpět.

Tip: Potřebujete-li levné letenky Čína (Šanghaj) na termíny od dubna 2014? Máme řešení a to více než adekvátní. Za akční cenu 13.250,- kč poletíte na lince Praha - Šanghaj a zpět od dubna do počátku června 2014 s perlou mezi aerolinkami Emirates Airlines. Oba tarify najdete na odkazech níže.

- Šanghaj - Čína 11.630,- kč (leden až duben) rezervace

- Šanghaj - Čína 13.250,- kč (duben až červen) rezervace

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.