Air France - Arménie - levné letenky Jerevan 4.576,- kč

Naplánujte si nevšední let do Arménie na křídlech francouzské aerolinky Air France. Za cenu 4.576,- kč i s poplatky lze teď objednávat zpáteční levné letenky do Jerevanu s odlety z holandského Amsterdamu. Využít můžeme toho, že se jedná o méně poptávanou dobu, letenky do Arménie jsou tak dostupné za lepší peníze.

Dostupnost: vybrali jsme pro vás ten nejlepší termín na rezervaci zpáteční levné letenky do Jerevanu na březen příštího roku. Jako příklad uvádíme datum v rozmezí 5.3. - 13.3. 2014. Nebude-li vám sedět, vyhledejte si jiný termín, nebo nám napište, připravíme vám kalendář pro výběr levné letenky Jerevan, nebo individuální letenkovou nabídku.

Info k tarifu: levné lety Jerevan zajišťuje francouzský národní letecký dopravce, aerolinka Air France. Odlétá se z letiště Schiphol Arpt, Amsterdam, Nizozemsko s dvouapůlhodinovým mezipřistáním  na Charles De Gaulle Intl Arpt, Paříž, Francie. Přilétá se na letiště Yerevan Arpt, Jerevan, Arménie. Zpět po stejné letové trase.

Tip: Neodepisujte odlety z holandského Amsterdamu! Výhodně z Prahy teď pořídíte levné letenky na březen v tarifu ČSA. Zpáteční výjdou na 3tis. kč. Kalendář pro tyto lety najdete zde. Kompletní výpis aktuálních nabídek na levné letenky do tohoto města je tady.

- online rezervace levné letenky Jerevan - Arménie 4.576,- kč

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Destinace
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5440 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.