Air France - Arménie - levné letenky Jerevan 4.576,- kč

Naplánujte si nevšední let do Arménie na křídlech francouzské aerolinky Air France. Za cenu 4.576,- kč i s poplatky lze teď objednávat zpáteční levné letenky do Jerevanu s odlety z holandského Amsterdamu. Využít můžeme toho, že se jedná o méně poptávanou dobu, letenky do Arménie jsou tak dostupné za lepší peníze.

Dostupnost: vybrali jsme pro vás ten nejlepší termín na rezervaci zpáteční levné letenky do Jerevanu na březen příštího roku. Jako příklad uvádíme datum v rozmezí 5.3. - 13.3. 2014. Nebude-li vám sedět, vyhledejte si jiný termín, nebo nám napište, připravíme vám kalendář pro výběr levné letenky Jerevan, nebo individuální letenkovou nabídku.

Info k tarifu: levné lety Jerevan zajišťuje francouzský národní letecký dopravce, aerolinka Air France. Odlétá se z letiště Schiphol Arpt, Amsterdam, Nizozemsko s dvouapůlhodinovým mezipřistáním  na Charles De Gaulle Intl Arpt, Paříž, Francie. Přilétá se na letiště Yerevan Arpt, Jerevan, Arménie. Zpět po stejné letové trase.

Tip: Neodepisujte odlety z holandského Amsterdamu! Výhodně z Prahy teď pořídíte levné letenky na březen v tarifu ČSA. Zpáteční výjdou na 3tis. kč. Kalendář pro tyto lety najdete zde. Kompletní výpis aktuálních nabídek na levné letenky do tohoto města je tady.

- online rezervace levné letenky Jerevan - Arménie 4.576,- kč

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.