Air France - Arménie - levné letenky Jerevan 4.576,- kč

Naplánujte si nevšední let do Arménie na křídlech francouzské aerolinky Air France. Za cenu 4.576,- kč i s poplatky lze teď objednávat zpáteční levné letenky do Jerevanu s odlety z holandského Amsterdamu. Využít můžeme toho, že se jedná o méně poptávanou dobu, letenky do Arménie jsou tak dostupné za lepší peníze.

Dostupnost: vybrali jsme pro vás ten nejlepší termín na rezervaci zpáteční levné letenky do Jerevanu na březen příštího roku. Jako příklad uvádíme datum v rozmezí 5.3. - 13.3. 2014. Nebude-li vám sedět, vyhledejte si jiný termín, nebo nám napište, připravíme vám kalendář pro výběr levné letenky Jerevan, nebo individuální letenkovou nabídku.

Info k tarifu: levné lety Jerevan zajišťuje francouzský národní letecký dopravce, aerolinka Air France. Odlétá se z letiště Schiphol Arpt, Amsterdam, Nizozemsko s dvouapůlhodinovým mezipřistáním  na Charles De Gaulle Intl Arpt, Paříž, Francie. Přilétá se na letiště Yerevan Arpt, Jerevan, Arménie. Zpět po stejné letové trase.

Tip: Neodepisujte odlety z holandského Amsterdamu! Výhodně z Prahy teď pořídíte levné letenky na březen v tarifu ČSA. Zpáteční výjdou na 3tis. kč. Kalendář pro tyto lety najdete zde. Kompletní výpis aktuálních nabídek na levné letenky do tohoto města je tady.

- online rezervace levné letenky Jerevan - Arménie 4.576,- kč

Destinace
Letecké společnosti
Oblíbené lety