Air China ⇆ Taiwan - levné letenky Taipei (zpáteční) 9.750,- kč

akce letenky Taipei - TaiwanHistorie se opakuje! Ti, co nestihli v srpnu objednat levné letenky na Taiwan mají další možnost. Přes víkend totiž světlo světa spatřily akční letenky Taipei za 9.750,- kč s odletem z Budapešti a návratem do Vídně. Jako posledně nám výhodnější podmínky do Taipei - hlavního města Taiwanu předkládá letecká společnost Air China.

Podmínky: Pospěšte si, cestovní období s akčními letenkami do Taipei od Air China od 2. října 2015 až do 24. března 2016 sice pokrývá lety až na půlrok, kapacitně není moc nad čím jásat, jelikož volných míst není tolik. V podstatě lze teď plánovat let do Taiwanu na kdykoliv v tomto období, ale musíte si pospíšit.

Akční leteckou linku doporučujume zkušenejším cestovatelům, například díky delšímu mezipřistání v Pekingu. Itinerář cesty Budapešť - Peking - Taipei a potom zpět Taipei - Peking - Vídeň asi nebude moc ideální pro rodiny s menšími dětmi, naopak lovci zajímavých cest mají hozenou rukavici. Jina akční letenka Taiwan teď není v nabídce.

⇆ Taipei - Taiwan 9.750,- kč kalendář

Destinace
Letecké společnosti