Air China - Austrálie - levné letenky do Sydney 19.360,- kč

Plánujete levný let do Austrálie, ale nemůžete narazit na ideální letenky? Trn z paty vám může vytrhnout tarif letecké společnosti Air China v českém systému, umožňující rezervovat si levné letenky do Sydney za cenu 19.360,- kč včetně tax a poplatků. Jedná se o zpáteční letenky na trase Mnichov - Sydney / Sydney - Londýn.

Dostupnost: jde o akční letenky. Kdo zná, ví, že akční letenky mají vždy letový kalendář s volnými dny na určité období. U tarifu levné letenky do Austrálie (Sydney) si teď objednáte zpáteční letenky na období od 2. listopadu až do 29. března 2014. Kdo bude chtít letět v lednu, bude si muset pospíšit, termínů v tomto měsíci je nejméně.

Informace k tarifu: levné lety do Sydney probíhají na palubách leteckého dopravce Air China. Odlétá se z letiště Munich Intl Arpt, Mnichov, Německo s jedním mezipřistáním na Beijing Capital Arpt, Peking, Čína (cca 8h) a příletem na Beijing Capital Arpt, Peking, Čína. Zpět s odletem ze Sydney, mezipřistáním v Pekingu a příletem na Heathrow, Londýn, Velká Británie, Anglie.

Tip: nenašli jste volné datum, ve kterém potřebujete levné letenky do Sydney, či do jiného města v Austrálii, nebo vám nesedí zmíněné odletové a příletové destinace? Navštivte stránku s aktuálním přehledem levných letenek do Austrálie - zde, nebo nám napiště na facebook s individuálním požadavkem, rádi vám poradíme i jiné možnosti.

- online rezervace levné letenky Sydney (Austrálie) 19.360,- kč

Destinace
Letecké společnosti

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.