Air Canada - léto v Kanadě ↔ letenky Toronto z Prahy 13.050,- kč

Zlákat turisty k cestě do Kanady se snaží aerolinky Air Canada a Swiss Air. Letenky do Toronta z Prahy na křídlech těchto dopravců nyní koupíme za cenu 13.050,- kč také na léto 2014. Připomeňme si, že poslední akce vybízející k vycestování do kanadského Toronta z Prahy vzešla od aerolinek Finnair a měla cenu nižší o patnáct stovek, letní termíny jste si však nezabookovali.

A co nabízí dnes spuštěný tarif na akční letenky do Kanady? Možnost pořídit si lety Praha - Toronto a zpět v období od 16. května 2014 do 15. prosince, což znamená rozmezí od jara až do zimy a nutno podotknout, že všechny měsíce včetně těch letních jsou zastoupeny hojným počtem letenek. Částečně vyprodány jsou jen letenky do Toronta na květen a červen, ale opravdu jen částečně.

Popis letů do Kanady: Linka zahrnuje odlet z letiště Praha (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika s mezipřistáním na letišti Zurich Airport, Curych, Švýcarsko, tuto trasu absolvujete se Swiss Air, naproti tomu let z Curychu na letiště Lester B Pearson Intl, Toronto, Kanada je uskutečňován na palubách Air Canada. Stejně tomu je i na zpátečním letu Toronto - Praha. Doba mezipřistání je individuální a liší se podle zvoleného termínu.

Tip: Již je tradice, že největší zájem o levné letenky vždy začnete projevovat až po skončení akce, proto bychom vás chtěli upozornit na současné jediné levné letenky Kanada mající letový kalendář, takže pro tyto případy není potřeba volná data vyhledávat, nýbrž jen stačí v kalendáři označit volný termín. Akce je časově omezena a je platná jen do stažení z nabídky.

↔ Toronto - Kanada z Prahy 13.050,- kč kalendář

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5220 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.