Air Berlin - USA - levné letenky do Chicaga 11.236,- kč

Vlajková kategorie naší flotily levných letenek nese název USA a nutno říci, že nyní za některými zaostává. Kromě New Yorku se za poslední dobu v kategorii levné letenky do USA nic zázračného neodehrávalo. Teď ale přichází akční letenky v tarifu Air Berlín do dominatního amerického města Chicago, které je známé svými vysokými mrakodrapy, které má jen New York.

Nyní se ale vraťme k akci. Nemáte-li to daleko do Katovic (například z Ostravy je to pouhých 97 km!), otevírá se před vámi brána k rezervaci zpáteční levné letenky Katowice - Chicago a zpět za příznivých 11.236,- kč včetně tax a poplatků.

Dostupnost: levné letenky do Chicaga je možné vybírat z itineráře označujíci aktuální volná místa. Itinerář zahrnuje termíny od ledna 2014 (ten už je ale vyprodán) do 26. května. Odlety v dubnu a květnu už jsou rovněž jen v teoretické rovině. Pro bližší info k aktuálně volným termínům klikněte na odkaz "rezervace" na konci článku.

Stručný popis letu do USA - Chicago: Odlety s aerolinkami Air Berlin z letiště John Paul II Balice Intl, Krakow, Polsko, vedoucí k mezistopu na letišti  Tegel Airport, Berlín, Německo. Přílet je na O Hare Intl Arpt, Chicago, Spojené Státy Americké (USA). Stejné podmínky vás čekají i na cestě zpět. Bližší info v náhledu rezervace.

Tip: Proč objednávat letenky Chicago od Air Berlin? Kromě solidní škály volných termínů je tarif zajímavý hned z několika důvodů. Cena letenky cca 11 tisíc kč je důležitým faktorem, taktéž i odlet z Katowic, který bude sedět daleko lépe obyvatelům severomoravského kraje. Máte-li to namířeno do USA, šanci na booking levné letenky do Chicaga máte právě teď před sebou!

Tip 2: leťte do Chicaga nejen z Katowic. Pro občany nemajíc to daleko do Lipska přinášíme alternativu od KLM s ještě o pár stovek lepší cenou, odkaz níže ;)

Chicago - USA z Katowic 11.236,- kč rezervace

Chicago - USA z Lipska 10.649,- kč rezervace

přehled všech akcí letenky Chicago zde

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.