Air Berlin - USA - levné letenky do Chicaga 11.236,- kč

Vlajková kategorie naší flotily levných letenek nese název USA a nutno říci, že nyní za některými zaostává. Kromě New Yorku se za poslední dobu v kategorii levné letenky do USA nic zázračného neodehrávalo. Teď ale přichází akční letenky v tarifu Air Berlín do dominatního amerického města Chicago, které je známé svými vysokými mrakodrapy, které má jen New York.

Nyní se ale vraťme k akci. Nemáte-li to daleko do Katovic (například z Ostravy je to pouhých 97 km!), otevírá se před vámi brána k rezervaci zpáteční levné letenky Katowice - Chicago a zpět za příznivých 11.236,- kč včetně tax a poplatků.

Dostupnost: levné letenky do Chicaga je možné vybírat z itineráře označujíci aktuální volná místa. Itinerář zahrnuje termíny od ledna 2014 (ten už je ale vyprodán) do 26. května. Odlety v dubnu a květnu už jsou rovněž jen v teoretické rovině. Pro bližší info k aktuálně volným termínům klikněte na odkaz "rezervace" na konci článku.

Stručný popis letu do USA - Chicago: Odlety s aerolinkami Air Berlin z letiště John Paul II Balice Intl, Krakow, Polsko, vedoucí k mezistopu na letišti  Tegel Airport, Berlín, Německo. Přílet je na O Hare Intl Arpt, Chicago, Spojené Státy Americké (USA). Stejné podmínky vás čekají i na cestě zpět. Bližší info v náhledu rezervace.

Tip: Proč objednávat letenky Chicago od Air Berlin? Kromě solidní škály volných termínů je tarif zajímavý hned z několika důvodů. Cena letenky cca 11 tisíc kč je důležitým faktorem, taktéž i odlet z Katowic, který bude sedět daleko lépe obyvatelům severomoravského kraje. Máte-li to namířeno do USA, šanci na booking levné letenky do Chicaga máte právě teď před sebou!

Tip 2: leťte do Chicaga nejen z Katowic. Pro občany nemajíc to daleko do Lipska přinášíme alternativu od KLM s ještě o pár stovek lepší cenou, odkaz níže ;)

Chicago - USA z Katowic 11.236,- kč rezervace

Chicago - USA z Lipska 10.649,- kč rezervace

přehled všech akcí letenky Chicago zde

Letecké společnosti
Oblíbené lety