Air Berlin - Španělsko ↔ levné letenky na Mallorcu z Vídně 3.852,- kč

Uplynulo jenom čtrnáct dní od poslední akce "Baleáry" a jsou tu další levné letenky na Mallorcu a tím pádem možnost naplánovat si další pařbu na tomto vyhlášeném španělském ostrově, ale nejen to. Pakliže se chcete při cestě na Mallorcu vyhnout cca 180 km plavbě na trajektu z Barcelony, leťte přímým spojem z Vídně. Zpáteční letenky Mallorca z tohoto rakouského města jsou nyní v akci a výjdou na 3.852,- kč i s poplatky.

Dostupnost: Akce spadá pod německého leteckého přepravce Air Berlin. Levné letenky na Baleárské ostrovy si taky pořídíte na širší rozmezí termínů. Kalendář zahrnuje lety Vídeň - Mallorca v období květen až 31. říjen 2014, letní termíny jsou však dostupné jen sporadicky. Solidně vychází zářijová nabídka volných míst. Bližší informace získáte nahlédnutím do kalendáře.

Popis trasy: Odlety se budou konat z letiště Vienna Intl Arpt, Vídeň, Rakousko s příletem na letiště Palma Mallorca Arpt, Palma Mallorca, Španělsko. Přímý let z Vídně na Mallorcu trvá cca dvě a půl hodinky. Zpáteční let probíhá za stejných podmínek.

Tip: Často se nás ptáte, zda-li se za rozumné peníze dá dostat letecky na Mallorcu i z naší vlasti. Berme v potaz, že máme zájem o levné letenky Mallorca s odletem z Prahy. Jaké máme možnosti? Nutno říci, že relativně solidní. Z Prahy létá nejvýhodněji aktuálně švýcarská Swiss Air. Zpáteční lety na Mallorcu koupíte už za 4.665,- kč. Malá piha na kráse je delší mezipřistání v Curychu, čehož se dá ale patřičně využít návštěvou města. Přikládáme ukázkovou rezervaci na konec článku.

↔ Mallorca - Baleárske ostrovy z Vídně 3.852,- kč kalendář

↔ Mallorca - Baleárske ostrovy z Prahy 4.665,- kč rezervace

 

Letecké společnosti
Oblíbené lety