Air Berlin - Španělsko ↔ levné letenky na Mallorcu z Vídně 3.852,- kč

Uplynulo jenom čtrnáct dní od poslední akce "Baleáry" a jsou tu další levné letenky na Mallorcu a tím pádem možnost naplánovat si další pařbu na tomto vyhlášeném španělském ostrově, ale nejen to. Pakliže se chcete při cestě na Mallorcu vyhnout cca 180 km plavbě na trajektu z Barcelony, leťte přímým spojem z Vídně. Zpáteční letenky Mallorca z tohoto rakouského města jsou nyní v akci a výjdou na 3.852,- kč i s poplatky.

Dostupnost: Akce spadá pod německého leteckého přepravce Air Berlin. Levné letenky na Baleárské ostrovy si taky pořídíte na širší rozmezí termínů. Kalendář zahrnuje lety Vídeň - Mallorca v období květen až 31. říjen 2014, letní termíny jsou však dostupné jen sporadicky. Solidně vychází zářijová nabídka volných míst. Bližší informace získáte nahlédnutím do kalendáře.

Popis trasy: Odlety se budou konat z letiště Vienna Intl Arpt, Vídeň, Rakousko s příletem na letiště Palma Mallorca Arpt, Palma Mallorca, Španělsko. Přímý let z Vídně na Mallorcu trvá cca dvě a půl hodinky. Zpáteční let probíhá za stejných podmínek.

Tip: Často se nás ptáte, zda-li se za rozumné peníze dá dostat letecky na Mallorcu i z naší vlasti. Berme v potaz, že máme zájem o levné letenky Mallorca s odletem z Prahy. Jaké máme možnosti? Nutno říci, že relativně solidní. Z Prahy létá nejvýhodněji aktuálně švýcarská Swiss Air. Zpáteční lety na Mallorcu koupíte už za 4.665,- kč. Malá piha na kráse je delší mezipřistání v Curychu, čehož se dá ale patřičně využít návštěvou města. Přikládáme ukázkovou rezervaci na konec článku.

↔ Mallorca - Baleárske ostrovy z Vídně 3.852,- kč kalendář

↔ Mallorca - Baleárske ostrovy z Prahy 4.665,- kč rezervace

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.