Air Berlin - Itálie - Toskánsko ↔ levné letenky Florencie 2.734,- kč

Naším cílem je přinášet vám denně tipy na nejlevnější letenky a tak pro vás ve dne i noci monitorujeme akce a výhodné, třeba i chybné tarify leteckých společností a významných cestovních prodejců, abychom vás o tom mohli vždy bleskově informovat a vy co nejrychleji rezervovat a ušetřit tak na letu pořádný ranec.

Dnes naše putování vede do Itálie - Toskánska. Ani se tomu nechce věřit, ale za tři měsíce by to už byl rok od poslední zvěřejněné zprávy na levné letenky do Florencie. Naposledy nám objednání levnější letenky do Toskánska nabízela Austrian Airlines a předtím České Aerolinie, vše s odlety z Vídně, která jakožto jediné odletová destinace nabízí Čechům přijatelné podmínky, nechceme-li za let přeplácet.

Na odlety z Vídně se zaměříme i nyní. Dnes spuštené akční letenky do Florencie se zrodily ze spojů německé letecké společnosti Air Berlin. Zpáteční lety Vídeň - Florencie si můžete zaknihovat za cenu 2.734,- kč s taxami i poplatky. Okolo této hranice se cena levné letenky do Toskánska pohybovala i loni.

A nyní už se dostáváme k samotné dostupnosti letů. Stručně se vám pokusíme nastínit jak pozitiva, tak i možná negativa. Plusové body sbírá akční kalendář, takže odpadá vyhledávání levných letenek. Cestovní období pro levný let do Itálie zahrnuje termíny od 24. června 2014 do 30. října 2014. Malým protikladem je dostupnost volných míst, například lety tam v srpnu a září už nejsou, na druhou stranu se najde ještě pár volných míst na prázdninový červenec (návraty v srpnu z Florencie jsou možné).

Na cestě do Toskánska zahájíte svůj let s aerolinkami Air Berlin na letišti Vienna Intl Arpt, Vídeň, Rakousko s příletem na letiště Amerigo Vespucci Arpt, Florencie, Itálie. Doba přímého letu z Vídně do Toskánska činí cca hodinu a půl.

Tip: letenky do Florencie, pyšnící se památkami UNESCO jsou v prodeji od dnešního dne až do vyprodání, nebo odvolání akce. I když jsou zde podmínky více než jasné, rádi vám při rezervaci letu s čímkoliv pomůžeme, online poradna nám funguje na facebooku, pro rychlou radu ideální řešení. Ubytování je levné kolem Via Nazionale u nádraží, najdete na booking.com.

↔ Florencie - Itálie Toskánsko z Vídně 2.734,- kč kalendář

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.