Air Baltic - Turecko - levné letenky do Instabulu z Prahy 3.890,- kč

Víte, která aerolinka aktuálně vévodí největším počtem zajímavých letenkových akcí? Je to lotyšská Air Baltic! Po dnešním představení akčních letenek do Lotyšské Rigy a pátečním zveřejnění akčních letenek do ukrajinského Kyjeva a ruského Petrohradu, tu dnes máme také levné letenky do Turecka - Istanbulu. Odlety jsou z Prahy, zpáteční levné letenky do Istanbulu si nyní zaknihujete za cenu 3.890,- kč s poplatky.

Akci nehledejte na stránkách Air Baltic, nýbrž v českém rezervačním systému - odkaz s kalendářem pro výběr zpáteční levné letenky Istanbul z Prahy je tučně označen níže. V současné době, kdy je akce na levné letenky do Turecka (Istanbul) spuštěna, je možné zaknihovávat lety v termínech od 4. října až do 27. února 2014. Nejsou volné všechny dny, ale je jich dostatek na každý měsíc, takže si vybere každý, ovšem je potřeba rezervovat ihned!

Popis letu - poletíte na křídlech leteckého přepravce Air Baltic s odletem z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika s mezipřistáním na Riga Arpt, Riga, Lotyšsko a příletem na letiště Sabiha Gokcen Arpt, Istanbul, Turecko. Upozorňujeme, že v návaznosti na zvoleném datu můžete případně strávit delší dobu na letišti. Více info o době strávené na letišti najdete u rezervace).

Tip: lety jsou určeny pro cestující preferujíc lety do Instabulu z Prahy na případný úkor delší době strávené na letišti. Případně lze využít aktuálního tarifu na zpáteční levné letenky do Istanbulu s odletem z Vídně za senzačních 2.270,- kč. Výhodou je nejen skvělá cena letenky, ale také let bez mezipřistání. Akci najdete zde.

Online rezervace levné letenky Istanbul (Turecko)

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.