Turkish Airlines - Turecko - levné letenky Istanbul z Vídně 2.270,- kč

S renomovovanou leteckou společností Turkish Airlines levně letecky do Turecka! Vydejte se za levný peníz do Istanbulu s odletem z Vídně a neplaťte za letenky více než 2.270,- kč s taxami a poplatky. V ceně máte zahrnutou i zpáteční letenku Istanbul - Vídeň rovněž na křídlech turecké letecké společnosti Turkish Airlines.

Nevíte na kdy a jakým způsobem objednávat levné letenky do Istanbulu? Nevadí! Rádi vám poradíme. Na konci této zprávy najdete odkaz pro rezervaci levné letenky, klikem na něj si zobrazíte kalendář se zpátečními levnými letenkami do Istanbulu z Vídně na téměř kompletní termíny od 1. listopadu až do 31. prosince.

Informace k letu do Turecka s odletem z Vídně s aerolinkami Turkish Airlines: na všechny volná data v uvedeném období platí aktuální jednotná cena 2.270,- kč samozřejmě při aktuální rezervaci a platí do skončení akce, nebo vyprodání. Odlet z letiště Vienna Intl Arpt, Vídeň, Rakousko s příletem na Sabiha Gokcen Arpt, Istanbul, Turecko. Stejně tak u zpáteční trasy, ale opačně.

Tip na závěr: letenky do Turecka nepatří zrovna mezi ty nejlevnější, takže se vyplatí poohlídnout se například po přesně takové akci jako je tahle, nebo si nenechat uniknout před nosem tuto stávající. Let s Turkish Airlines vás zajisté nezklame.

Online rezervace levné letenky Istanbul (Turecko)

Destinace
Letecké společnosti
Oblíbené lety