Aeroflot - Japonsko - levné letenky Tokio z Prahy 13.230,- kč

Plánujete cestu do země vycházejícího slunce? V lavině výhodných nabídek bychom neradi opomněli právě probíhající akční letenky do Japonska na křídlech ruského leteckého přepravce Aeroflot. Z Prahy odletájící tarif na levné letenky do Tokia si objednáte právě teď za 13.230,- kč včetně tax a poplatků. Toto je cena včetně zpátečního letu!

Podmínky: Vyberte si z kalendáře zpáteční levné letenky Tokio z Prahy v ještě stále platné akci Aeroflotu na volné termíny od 17. listopadu až do 31. května 2014. Pro zobrazení online stavu a online booking levné letenky Japonsko (Tokio) z Prahy stačí klik na odkaz pro zarezervování vespod aktualitky. Termínů je hodně, ale akcička s cenou 13.230,- kč už finišuje.

Informace k letu: rozhodnete-li se pro tarif do Japonska od Aeroflot, poletíte z letiště Praha Václav Havel Arpt, Praha, Česká Republika s kratším mezipřistáním na Sheremetyevo Arpt, Moskva, Rusko. Přílet je na letiště Narita, Tokio, Japonsko. Zpáteční lety z Japonska jsou za stejných podmínek.

Tip: Tady je potřeba jednat více než bleskově, protože kalendář obsahující tyto levné letenky z Prahy bude brzy stažen. Přehled všech tipů na levné letenky do Japonska najdete zde.

- rezervace levné letenky Tokio - Japonsko 13.230,- kč (z Prahy)

Letecké společnosti
Oblíbené lety