Aeroflot ⇆ Japonsko - levné letenky Tokio z Prahy 11.654,- kč

Propásli jste prosincový tip na levné letenky do Japonska od Aeroflotu? Nic se neděje! V návaznosti na předchozí tip se aerolinka rozhodla uvolnit do oběhu za dobrou cenu další volné termíny. Připomeňme si, že se jedná o obousměrné levné letenky do Tokia s odletem z Prahy za 11.654,- kč včetně poplatků.

Dostupnost: Asijskou zemi jste si mohli minule objednávat vyhledáním letenky podle návodu, nebo se nechat inspirovat příkladovým odkazem. Dnes je situace taková, že nám toto usnadní celý akční kalendář. Ten zahrnuje levné letenky Tokio na období od 26. února až do 14. července 2015. Terrmínů ale není mnoho. Zvláště volná místa na únor a březen jsou k sehnání téměř sporadicky.

Hodně prodejců se může ohánět levnou letenkou do Japonska. Informace ohledně zvoleného tarifu a bližší specifikace, jako je např. počet a doba mezipřistání už však hází na druhou kolej. To je ovšem chyba, protože se často levnější tarif nakonec stane nevýhodnějším. To však není tento případ, odlety z Prahy s Aeroflot vedou přes Moskvu, kde se zdržíte třeba jen dvě hodiny. Přílétá se na letiště Tokio  Narita (NRT) Japonsko. Stejně i zpět.

Tip: Jak se nejlépe zorientovat v nabídce levných letenek nejen do Tokia, ale i celého Japonska vám pomůže náš letenkový rádce, který pravidelně mapuje dění na trhu a zaznamenává všechny výhodné akce a chybné tarify. Najdete jej zde.

⇆ Tokio - Japonsko (z Prahy) 11.654,- kč kalendář

Letecké společnosti
Oblíbené lety