Aeroflot ⇆ Japonsko - levné letenky Tokio z Prahy 11.654,- kč

Propásli jste prosincový tip na levné letenky do Japonska od Aeroflotu? Nic se neděje! V návaznosti na předchozí tip se aerolinka rozhodla uvolnit do oběhu za dobrou cenu další volné termíny. Připomeňme si, že se jedná o obousměrné levné letenky do Tokia s odletem z Prahy za 11.654,- kč včetně poplatků.

Dostupnost: Asijskou zemi jste si mohli minule objednávat vyhledáním letenky podle návodu, nebo se nechat inspirovat příkladovým odkazem. Dnes je situace taková, že nám toto usnadní celý akční kalendář. Ten zahrnuje levné letenky Tokio na období od 26. února až do 14. července 2015. Terrmínů ale není mnoho. Zvláště volná místa na únor a březen jsou k sehnání téměř sporadicky.

Hodně prodejců se může ohánět levnou letenkou do Japonska. Informace ohledně zvoleného tarifu a bližší specifikace, jako je např. počet a doba mezipřistání už však hází na druhou kolej. To je ovšem chyba, protože se často levnější tarif nakonec stane nevýhodnějším. To však není tento případ, odlety z Prahy s Aeroflot vedou přes Moskvu, kde se zdržíte třeba jen dvě hodiny. Přílétá se na letiště Tokio  Narita (NRT) Japonsko. Stejně i zpět.

Tip: Jak se nejlépe zorientovat v nabídce levných letenek nejen do Tokia, ale i celého Japonska vám pomůže náš letenkový rádce, který pravidelně mapuje dění na trhu a zaznamenává všechny výhodné akce a chybné tarify. Najdete jej zde.

⇆ Tokio - Japonsko (z Prahy) 11.654,- kč kalendář

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5440 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.