Aeroflot - Japonsko - levné letenky do Tokia z Prahy 14.090,- kč

V poslední době se nám tu mihlo pár výhodných tipů na letenky do Asie. Měli jsme tu zajímavé nabídky na Peking 11.580,- kč, nebo Šanghaj 12.930,- kč (stále platné, najdete je zde). Kde jsme Vám zůstávali dlužni, byly letenky do Japonska, protože poslední levné letenky byly v května, přinášíme aktuální možnosti.

Aby nezůstalo jen u nekonkrétních plků, náhledneme pod pokličku této akce. Přinášíme vám tip na levné letenky do Tokia (zpáteční letenka s odletem z Prahy a návratem opět do Prahy) za částku 14.090,- kč včetně tax a poplatků. Akční lety proíhají na palubě ruské aerolinky Aeroflot.

Dostupnost akce: tarif je platný od dnešního dne. Najdete v něm levné letenky Tokio na početné termíny od září až do května 2014. Myšleno početně znamená letenky v hojném počtu až od listopadu. Na září a říjen se jedná o omezený počet levných letenek.

Popis letu - odlétá se s Aeroflotem z letiště Praha Václav Havel Arpt, Praha, Česká Republika s mezipřistáním na letišti Sheremetyevo Arpt, Moskva, Rusko. Přílet je na letiště Narita, Tokio, Japonsko. Stejnou cestou poletíte i zpátky.

Tip: jako druhou alternativu rezervace levné letenky do Japonska jde vybrat také lety do Tokia v akčním tarifu letecké společnosti KLM. V této akci jsou letenky o nějakých 900,- kč drahší a mají podstatně méně termínů, tak vybírejte!

Online rezervace levné letenky Tokio (Japonsko)

- alternativa: rezervace levné letenky Tokio (Japonsko - Swiss Air)

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.