Aeroflot - Japonsko - levné letenky do Tokia z Prahy 14.090,- kč

V poslední době se nám tu mihlo pár výhodných tipů na letenky do Asie. Měli jsme tu zajímavé nabídky na Peking 11.580,- kč, nebo Šanghaj 12.930,- kč (stále platné, najdete je zde). Kde jsme Vám zůstávali dlužni, byly letenky do Japonska, protože poslední levné letenky byly v května, přinášíme aktuální možnosti.

Aby nezůstalo jen u nekonkrétních plků, náhledneme pod pokličku této akce. Přinášíme vám tip na levné letenky do Tokia (zpáteční letenka s odletem z Prahy a návratem opět do Prahy) za částku 14.090,- kč včetně tax a poplatků. Akční lety proíhají na palubě ruské aerolinky Aeroflot.

Dostupnost akce: tarif je platný od dnešního dne. Najdete v něm levné letenky Tokio na početné termíny od září až do května 2014. Myšleno početně znamená letenky v hojném počtu až od listopadu. Na září a říjen se jedná o omezený počet levných letenek.

Popis letu - odlétá se s Aeroflotem z letiště Praha Václav Havel Arpt, Praha, Česká Republika s mezipřistáním na letišti Sheremetyevo Arpt, Moskva, Rusko. Přílet je na letiště Narita, Tokio, Japonsko. Stejnou cestou poletíte i zpátky.

Tip: jako druhou alternativu rezervace levné letenky do Japonska jde vybrat také lety do Tokia v akčním tarifu letecké společnosti KLM. V této akci jsou letenky o nějakých 900,- kč drahší a mají podstatně méně termínů, tak vybírejte!

Online rezervace levné letenky Tokio (Japonsko)

- alternativa: rezervace levné letenky Tokio (Japonsko - Swiss Air)

Letecké společnosti
Oblíbené lety