Aeroflot ⇆ Japonsko - levné letenky do Tokia z Prahy 11.604,- kč

Je libo aktuální návod na levnější let do Japonska? Tady je! Nudí vás pobídky k odletům mimo Českou Republiku? Zaměříme se tedy jen na tuzemské odlety v českých rezervačních systémech. Kdo tedy chce levné letenky do Japonska, mohl by využít stále ještě probíhající slevy ruských aerolinek z Prahy. Tento dopravce v současné době oplývá několika takovými možnostmi a jednou z nich jsou i levné letenky Tokio při odletech z Prahy.

Nezmínili jsme cenu, tu jste si mohli obkoukat už z titulku. Vrhli jste se hned do víru čtení a nezaregistrovali ji hned v úvodu? Nic se neděje, doplníme si k tomuto také informaci o dostupnosti. Levné letenky Tokio při odletech z Prahy (tam i zpět) teď seženete už za 11.604,- kč včetně poplatků. Termíny pro levnější cestování letadlem do Japonska jsou od ledna do září 2015. Jen v dubnu a srpnu je cena letenky na nepatrně vyšší úrovni.

Informace k letu do Japonska. Trasy společnosti Aeroflot vedou přes Moskvu. Odlétá se z letiště Praha (PRG) s delším mezipřistáním v ruském hlavním městě a příletem na Tokio (NRT) Japonsko. Zpátky letíte za obdobných podmínek. Jediné úskalí je tedy delší mezipřistání, které si při platnosti turistického víza můžete zkrátit prohlídkou města.

Tip: Levné letenky do země vycházejícího slunce jsme tu měli naposledy na konci října, kdy jsme si mohli objednávat akční lety do Nagoye a Osaky v podání Finnair. Aktuální linka od Aeroflotu s odletem z Prahy a cenou pod 12 tisíc tedy příjde jistě vhod. Jen doporučujeme zabukovat volné datum co nejdříve. Příklad níže.

⇆ Tokio - Japonsko (z Prahy) 11.604,- kč rezervace

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.