Aeroflot ⇆ Japonsko - levné letenky do Tokia z Prahy 11.604,- kč

Je libo aktuální návod na levnější let do Japonska? Tady je! Nudí vás pobídky k odletům mimo Českou Republiku? Zaměříme se tedy jen na tuzemské odlety v českých rezervačních systémech. Kdo tedy chce levné letenky do Japonska, mohl by využít stále ještě probíhající slevy ruských aerolinek z Prahy. Tento dopravce v současné době oplývá několika takovými možnostmi a jednou z nich jsou i levné letenky Tokio při odletech z Prahy.

Nezmínili jsme cenu, tu jste si mohli obkoukat už z titulku. Vrhli jste se hned do víru čtení a nezaregistrovali ji hned v úvodu? Nic se neděje, doplníme si k tomuto také informaci o dostupnosti. Levné letenky Tokio při odletech z Prahy (tam i zpět) teď seženete už za 11.604,- kč včetně poplatků. Termíny pro levnější cestování letadlem do Japonska jsou od ledna do září 2015. Jen v dubnu a srpnu je cena letenky na nepatrně vyšší úrovni.

Informace k letu do Japonska. Trasy společnosti Aeroflot vedou přes Moskvu. Odlétá se z letiště Praha (PRG) s delším mezipřistáním v ruském hlavním městě a příletem na Tokio (NRT) Japonsko. Zpátky letíte za obdobných podmínek. Jediné úskalí je tedy delší mezipřistání, které si při platnosti turistického víza můžete zkrátit prohlídkou města.

Tip: Levné letenky do země vycházejícího slunce jsme tu měli naposledy na konci října, kdy jsme si mohli objednávat akční lety do Nagoye a Osaky v podání Finnair. Aktuální linka od Aeroflotu s odletem z Prahy a cenou pod 12 tisíc tedy příjde jistě vhod. Jen doporučujeme zabukovat volné datum co nejdříve. Příklad níže.

⇆ Tokio - Japonsko (z Prahy) 11.604,- kč rezervace