Aeroflot ⇆ Japonsko - levné letenky do Tokia z Prahy 11.604,- kč

Je libo aktuální návod na levnější let do Japonska? Tady je! Nudí vás pobídky k odletům mimo Českou Republiku? Zaměříme se tedy jen na tuzemské odlety v českých rezervačních systémech. Kdo tedy chce levné letenky do Japonska, mohl by využít stále ještě probíhající slevy ruských aerolinek z Prahy. Tento dopravce v současné době oplývá několika takovými možnostmi a jednou z nich jsou i levné letenky Tokio při odletech z Prahy.

Nezmínili jsme cenu, tu jste si mohli obkoukat už z titulku. Vrhli jste se hned do víru čtení a nezaregistrovali ji hned v úvodu? Nic se neděje, doplníme si k tomuto také informaci o dostupnosti. Levné letenky Tokio při odletech z Prahy (tam i zpět) teď seženete už za 11.604,- kč včetně poplatků. Termíny pro levnější cestování letadlem do Japonska jsou od ledna do září 2015. Jen v dubnu a srpnu je cena letenky na nepatrně vyšší úrovni.

Informace k letu do Japonska. Trasy společnosti Aeroflot vedou přes Moskvu. Odlétá se z letiště Praha (PRG) s delším mezipřistáním v ruském hlavním městě a příletem na Tokio (NRT) Japonsko. Zpátky letíte za obdobných podmínek. Jediné úskalí je tedy delší mezipřistání, které si při platnosti turistického víza můžete zkrátit prohlídkou města.

Tip: Levné letenky do země vycházejícího slunce jsme tu měli naposledy na konci října, kdy jsme si mohli objednávat akční lety do Nagoye a Osaky v podání Finnair. Aktuální linka od Aeroflotu s odletem z Prahy a cenou pod 12 tisíc tedy příjde jistě vhod. Jen doporučujeme zabukovat volné datum co nejdříve. Příklad níže.

⇆ Tokio - Japonsko (z Prahy) 11.604,- kč rezervace

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.