Aeroflot - Japonsko - levné letenky do Tokia 12.600,- kč

Po delší odmlce tady máme aktuální levné letenky do Japonska, tentokrát v podání ruské letecké společnosti Aeroflot s odletem z maďarské Budapešti. Kdo očekává japonské hlavní město Tokio, očekává správně! Levné letenky jsou do Tokia s cenou 12.600,- kč s taxami i poplatky. V ceně máte započtenou i zpáteční letenku Tokio - Budapešť.

V podstatě jsou tu nyní dvě akce Aeroflot s dvěma kalendáři. Jedna na levné letenky do Tokia za 12.600,- kč s kalendářem pro lety na termíny duben až červen (letenky na duben již kompletně vyprodány) a nebo za cenu 12.990,- kč levné letenky do Tokia na termíny po skončení léta. (tj. říjen až únor 2014) s podstatně širší paletou termínů.

Popis akčních letů do Japonska s aerolinkami Aeroflot: odlétá se z letiště Ferihegy Arpt, Budapešť, Maďarsko s mezipřistáním na letišti Sheremetyevo Arpt, Moskva, Rusko (4h) a příletem na letiště Narita, Tokio, Japonsko.

Nynější nabídka na levné letenky do Japonska od Aeroflot nám umožňuje si zaknihovat levné letenky za v podstatě stejnou cenu na lety od dubna letošní roku, až do února 2014, z čehož si vybere vhodné datum opravdu každý zájemce o tento tarif. Akční letenky budou dostupné do ukončení akce (zpravidla pár dní).

- online rezervace levné letenky Tokio  - Japonsko 12.600,- kč (duben - červen)

- online rezervace levné letenky Tokio  - Japonsko 12.990,- kč (říjen - únor)

Destinace
Letecké společnosti
Oblíbené lety