Aeroflot - Japonsko - levné letenky do Tokia 12.600,- kč

Po delší odmlce tady máme aktuální levné letenky do Japonska, tentokrát v podání ruské letecké společnosti Aeroflot s odletem z maďarské Budapešti. Kdo očekává japonské hlavní město Tokio, očekává správně! Levné letenky jsou do Tokia s cenou 12.600,- kč s taxami i poplatky. V ceně máte započtenou i zpáteční letenku Tokio - Budapešť.

V podstatě jsou tu nyní dvě akce Aeroflot s dvěma kalendáři. Jedna na levné letenky do Tokia za 12.600,- kč s kalendářem pro lety na termíny duben až červen (letenky na duben již kompletně vyprodány) a nebo za cenu 12.990,- kč levné letenky do Tokia na termíny po skončení léta. (tj. říjen až únor 2014) s podstatně širší paletou termínů.

Popis akčních letů do Japonska s aerolinkami Aeroflot: odlétá se z letiště Ferihegy Arpt, Budapešť, Maďarsko s mezipřistáním na letišti Sheremetyevo Arpt, Moskva, Rusko (4h) a příletem na letiště Narita, Tokio, Japonsko.

Nynější nabídka na levné letenky do Japonska od Aeroflot nám umožňuje si zaknihovat levné letenky za v podstatě stejnou cenu na lety od dubna letošní roku, až do února 2014, z čehož si vybere vhodné datum opravdu každý zájemce o tento tarif. Akční letenky budou dostupné do ukončení akce (zpravidla pár dní).

- online rezervace levné letenky Tokio  - Japonsko 12.600,- kč (duben - červen)

- online rezervace levné letenky Tokio  - Japonsko 12.990,- kč (říjen - únor)

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.