Z Prahy do New Yorku, Los Angeles, Toronto, San Francisco, Boston, Miami od 7.579,- kč

***update - cesty není možné zakončit v Římě*** Je tu MEGA AKCE ! Pojďme ochutnat něco ze soudku italské letecké společnosti Alitalia. Nezvykle delší dobu opomíjené zaoceánské lety lze nyní podnikat levně i s odlety z Prahy. Ceny za lety do USA a Kanady se vesměs pohybují v rozmezí 8 až 10 tisíc kč. Zpáteční lety jsou cíleny na letiště v Tel Avivu, není však problém ukončit svou cestu už v Římě, odkud poletíte jednosměrným letem zpět do Prahy doslova za pár šupů.

Začínáme ze současnými nejlevnějšími letenkami do kanadského Toronta s cenou 7.579,- kč. Do New Yorku se podíváte z letiště Praha za 8.553,- kč i s poplatky. Necelou tisícovku příplatíte za let do Los Angeles. Obdobně můžete rezervovat levné letenky taky do Miami, San Francisca, nebo Bostonu. Protože je variant více než dost, nastudujte si je pod jednotlivými odkazy.

Podmínky pro rezervaci letenek do USA a Kanady: Tarif omezuje cesty do 31. března 2014. Berte prosím na vědomí, že na rezervaci takto levné letenky máte už jen do konce měsíce. Nevyprodají-li se dříve volná místa. Další termíny, než jen ty příkladové, vám poradíme na našem facebooku, nebo v diskusním fóru, stačí si o ně napsat. Cena je platná v době vyhledání!

Praha - New York - (Řím) Tel Aviv 8 553 Kč  rezervace

Praha - New York - (Řím) Tel Aviv 8 553 Kč  rezervace

Krakov - Los Angeles - (Řím) Tel Aviv 9 828 Kč  rezervace

Praha - Los Angeles - (Řím) Tel Aviv 10 526 Kč  rezervace

Krakov - Miami - (Řím) Tel Aviv 12 106 Kč  rezervace

Praha - Miami - (Řím) Tel Aviv 11 581 Kč  rezervace

 

Praha - San Franc./L. A. - (Řím) Tel Aviv 10 254 Kč  rezervace

Praha - Toronto/New York - (Řím) Tel Aviv 7 579 Kč  rezervace

Praha - Toronto/Boston - (Řím) Tel Aviv 8 553 Kč  rezervace

Krakov - New York/Miami - (Řím) Tel Aviv 8 902 Kč  rezervace

Praha - New York/Miami - (Řím) Tel Aviv 9 968 Kč  rezervace

 

Praha - New York - (Řím) Tel Aviv 9 291 Kč  rezervace

Praha - Toronto/New York - (Řím) Tel Aviv 8 106 Kč  rezervace

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5440 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.