Wizz Air - Švédsko - levné letenky do Malmö 351,- kč

Cenová Bomba! Žene se na nás další extra-specialitka maďarských nízkonákladovek Wizz Air v podobě nízkonákladových letenek do Švédska! Pro české občany z nedalekého Krakova se dají nyní podniknout levné lety do této skandinávské země, ale nebudou to letenky do Stockholmu, ale do Malmö! Rezervujte si levné letenky do Malmö za jedinečnou cenu 351,- kč i s poplatky a včetně zpáteční letenky!

Ptáte se, na kdy si rezervovat tuto super letenkovou nabídku? Naplánovat si levný let do Švédska je možné již od ledna, ale nejvíce se vyplatí objednání levné letenky do Malmö z Krakova na přelom února a března. Jako vždy nebude od věci předvést si i nějaký ten příkladový let. Ukázku zaknihování levné letenky do Malmö s odletem z polského Krakova najdete pod odkazem na rezervaci levné letenky na konci této zprávy.

Info k letu z Krakova: odlet z letiště Pyrzowice, Katowice, Polsko s příletem na letiště Sturup Arpt, Malmo, Švédsko. Přímý let Katovice - Malmo trvá 1h a 50min. Neváhejte a rezervujte si levné letenky do Švédska!

Online rezervace levné letenky Malmö (Švédsko)

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.