Wizz Air - Švédsko - levné letenky do Malmö 351,- kč

Cenová Bomba! Žene se na nás další extra-specialitka maďarských nízkonákladovek Wizz Air v podobě nízkonákladových letenek do Švédska! Pro české občany z nedalekého Krakova se dají nyní podniknout levné lety do této skandinávské země, ale nebudou to letenky do Stockholmu, ale do Malmö! Rezervujte si levné letenky do Malmö za jedinečnou cenu 351,- kč i s poplatky a včetně zpáteční letenky!

Ptáte se, na kdy si rezervovat tuto super letenkovou nabídku? Naplánovat si levný let do Švédska je možné již od ledna, ale nejvíce se vyplatí objednání levné letenky do Malmö z Krakova na přelom února a března. Jako vždy nebude od věci předvést si i nějaký ten příkladový let. Ukázku zaknihování levné letenky do Malmö s odletem z polského Krakova najdete pod odkazem na rezervaci levné letenky na konci této zprávy.

Info k letu z Krakova: odlet z letiště Pyrzowice, Katowice, Polsko s příletem na letiště Sturup Arpt, Malmo, Švédsko. Přímý let Katovice - Malmo trvá 1h a 50min. Neváhejte a rezervujte si levné letenky do Švédska!

Online rezervace levné letenky Malmö (Švédsko)

Destinace
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.