Wizz Air - Španělsko - levné letenky Madrid 1.691,- kč

Po ukončení nízkonákladových letů do Madridu z Prahy maďarské Wizz Air se nám částečně zkomplikovala levná cesta do hlavního a největšího města Španělska. Řešit se to dá různými způsoby. Lze letět levně z Prahy do Milána (zpáteční letenky od cca 900,- kč) a poté z Milána do Madridu (zpáteční letenky do 900,- kč).

My se dnes ale zaměříme na jiný způsob. Ukážeme si jak na levné letenky do Madridu s odletem z Budapešti, odkud operuje nízkonákladovka Wizz Air. Ukážeme si lowcosty Madrid s cenou od 1.691,- kč včetně tax a poplatků za zpáteční lety. Lety z Budapešti vzhledem k poloze maďarského města využívá mnoho českých turistů.

Dostupnost z Budapešti: Vezmeme tedy v potaz levné letenky Madrid z Budapešti. Prolepší  přehled nastíníme ceny letenek do Španělska na jednotlivé termíny seřazeny podle ceny. Nejlevnější letenky si k dnešnímu dni zaknihujete na leden (1.691,- kč - zpáteční), letenky do Madridu na únor vás budou stát téměř stejně. Za zmínku stojí taky prosinec, kdy jsou letenky drahší zhruba o 150,- kč.

Varianta s odlety z Prahy: Protože dobře víme, že ne každému vyhovují levné letenky Madrid s odletem Maďarska přinášíme alternativě v podobě klasického letu s odletem z Prahy v tarifu švýcarské aerolinky Swiss Air, která v současné době nabízí nejlepší cenu pro odlet z naší metropole. Zpáteční lety se dají pořídit od 4.797,- kč s poplatky například na předvánoční termíny, což můžete spojit s nákupy dárků ;) Příklady níže.

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.