Wizz Air - Španělsko - levné letenky Madrid 1.691,- kč

Po ukončení nízkonákladových letů do Madridu z Prahy maďarské Wizz Air se nám částečně zkomplikovala levná cesta do hlavního a největšího města Španělska. Řešit se to dá různými způsoby. Lze letět levně z Prahy do Milána (zpáteční letenky od cca 900,- kč) a poté z Milána do Madridu (zpáteční letenky do 900,- kč).

My se dnes ale zaměříme na jiný způsob. Ukážeme si jak na levné letenky do Madridu s odletem z Budapešti, odkud operuje nízkonákladovka Wizz Air. Ukážeme si lowcosty Madrid s cenou od 1.691,- kč včetně tax a poplatků za zpáteční lety. Lety z Budapešti vzhledem k poloze maďarského města využívá mnoho českých turistů.

Dostupnost z Budapešti: Vezmeme tedy v potaz levné letenky Madrid z Budapešti. Prolepší  přehled nastíníme ceny letenek do Španělska na jednotlivé termíny seřazeny podle ceny. Nejlevnější letenky si k dnešnímu dni zaknihujete na leden (1.691,- kč - zpáteční), letenky do Madridu na únor vás budou stát téměř stejně. Za zmínku stojí taky prosinec, kdy jsou letenky drahší zhruba o 150,- kč.

Varianta s odlety z Prahy: Protože dobře víme, že ne každému vyhovují levné letenky Madrid s odletem Maďarska přinášíme alternativě v podobě klasického letu s odletem z Prahy v tarifu švýcarské aerolinky Swiss Air, která v současné době nabízí nejlepší cenu pro odlet z naší metropole. Zpáteční lety se dají pořídit od 4.797,- kč s poplatky například na předvánoční termíny, což můžete spojit s nákupy dárků ;) Příklady níže.

Destinace
Letecké společnosti
Oblíbené lety