Wizz Air - Španělsko - levné letenky do Barcelony 1.680,- kč

Uvažujete nad letem do Barcelony? Za zmínku stojí právě příchozí tarif maďarských nízkonákladových aerolinek Wizz Air, které spustily akci na levné letenky do Barcelony s cenou od 1.680,- kč za letenku z Katovic do Barcelony a zpáteční z Barcelony do Katovic. V ceně jsou zahrnuty také taxy a poplatky.

Klikem na odkaz pro rezervaci levné letenky do Španělska (Barcelona) ve spodní části této zprávy si zobrazíte kalendář s konkrétním rozpisem cen letenek individuálně podle dnů. Kalendář obsahuje akční letenky do Barcelony s možností letu od 2. srpna až do 29. listopadu.

Popis letu - vypravuje lowcost aerolinka Wizz Air. Odlety jsou z letiště Pyrzowice, Katowice, Polsko s příletem na letiště Barcelona Arpt, Barcelona, Španělsko. Nízkonákladový let Katovice - Barcelona je přímý, jako všechny ostatní lowcosty. Trvá 3 hodiny a 15 minut. Stejnou trasu absolvujete i na zpáteční cestě.

Tip: akční kalendář na levné letenky do Barcelony je nyní k dostání nejen pro odlety z Katovic. Za cenu od 2.590,- kč se dají pořídit levné letenky do Barcelony také s odletem z maďarské Budapešti. Z Prahy tu jsou letenky do Barcelony od ČSA za jednotnou cenu 3.880,- kč. Vybírejte svižně.

- online rezervace levné letenky Barcelona - (Španělsko) 1.680,- kč (z Katovic)

- online rezervace levné letenky Barcelona - (Španělsko) 2.590,- kč (z Budapešti)

- online rezervace levné letenky Barcelona - (Španělsko) 3.880,- kč (z Prahy)

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5220 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.