Wizz Air - SAE - levné letenky do Dubaje 4.290,- kč

Je tady další zajímavý tip na zpáteční levné letenky Spojené Arabské Emiráty pro flexibilní a nenáročné cestovatele. Startujeme na ceně 4.290,- kč včetně tax a poplatků. Přesně tolik vás nyní můžou stát nejlevnější letenky do Dubaje s odletem z maďarské Budapešti, které si zarezervujete i přes akční letenkový kalendář.

Dostupnost: Díky kalendáři je možno zacílit přímo na nejlevnější letenky. Jak na to? Klikněte na rezervační odkaz a označte data, která vychází nejlevněji. Aktuální levné letenky Dubaj z Budapešti je možné pořídit na termíny od 8. listopadu do konce ledna 2014, no a právě na probíhající měsíc jsou letenky do Dubaje nejlevnější.

Informace k akčním letům do Spojených Arabských Emirátů: Rozhodnete-li se pro booking levné letenky Dubaj od Wizz Air, poletíte z letiště Ferihegy Arpt, Budapešť, Maďarsko, přímým letem na letiště Al Maktoum International Airport, Dubaj, Spojené Arabské Emiráty. Délka letu do Dubaje z Budapešti je cca 6 hodin. Stejně i zpět.

Tip: Objednat si levné letenky do Dubaje s odletem z Budapešti se vyplatí například i díky přímému autobusovému spoji od Student Agency. Pro cestovatele za každou cenu preferující odlet z Prahy máme alternativu. Česká Smartwings nabízí zpáteční nízkonákladové letenky Dubaj z Prahy za 7.000,- kč. Oba odkazy s kalendáři najdete níže.

- rezervace levné letenky Dubaj - SAE 4.290,- kč (z Budapešti)

- rezervace levné letenky Dubaj - SAE 7.000,- kč (z Prahy)

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5440 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.