Wizz Air - SAE - levné letenky do Dubaje 4.290,- kč

Je tady další zajímavý tip na zpáteční levné letenky Spojené Arabské Emiráty pro flexibilní a nenáročné cestovatele. Startujeme na ceně 4.290,- kč včetně tax a poplatků. Přesně tolik vás nyní můžou stát nejlevnější letenky do Dubaje s odletem z maďarské Budapešti, které si zarezervujete i přes akční letenkový kalendář.

Dostupnost: Díky kalendáři je možno zacílit přímo na nejlevnější letenky. Jak na to? Klikněte na rezervační odkaz a označte data, která vychází nejlevněji. Aktuální levné letenky Dubaj z Budapešti je možné pořídit na termíny od 8. listopadu do konce ledna 2014, no a právě na probíhající měsíc jsou letenky do Dubaje nejlevnější.

Informace k akčním letům do Spojených Arabských Emirátů: Rozhodnete-li se pro booking levné letenky Dubaj od Wizz Air, poletíte z letiště Ferihegy Arpt, Budapešť, Maďarsko, přímým letem na letiště Al Maktoum International Airport, Dubaj, Spojené Arabské Emiráty. Délka letu do Dubaje z Budapešti je cca 6 hodin. Stejně i zpět.

Tip: Objednat si levné letenky do Dubaje s odletem z Budapešti se vyplatí například i díky přímému autobusovému spoji od Student Agency. Pro cestovatele za každou cenu preferující odlet z Prahy máme alternativu. Česká Smartwings nabízí zpáteční nízkonákladové letenky Dubaj z Prahy za 7.000,- kč. Oba odkazy s kalendáři najdete níže.

- rezervace levné letenky Dubaj - SAE 4.290,- kč (z Budapešti)

- rezervace levné letenky Dubaj - SAE 7.000,- kč (z Prahy)

Letecké společnosti
Oblíbené lety