Wizz Air, Ryanair - Itálie - levné letenky do Říma na léto od 1.723,- kč

Jako další oblíbené letovisko, které si dnes představíme bude italský Řím. Jelikož se nám množí dotazy i na alternativní levné letenky do Říma s odletem mimo Českou Republiku, rozhodli jsme se vás informovat aktuálním přehledem odkud a za kolik můžeme levné letenky Řím pořídit.

Jako současná možnost s nejlevnější letenkou do Říma na léto je ideální pro ty, kteří to například nemají daleko do Bratislavy. Další výhodné letenky do Říma se nám nabízí s odlety z německého Lipska, či polských Katovic. Letět levněji do Itálie (Řím) se dá i přímo z naší republiky a to z hlavního města Prahy. Pojďme si jednotlivé možnosti rezervace levné letenky do Říma rozebrat konkrétněji.

Všechny uvedené tarify obsahují v ceně také zpáteční letenky. Pro nedaleké obyvatele Bratislavy jsou tu levné letenky z tohoto města za cenu 1.723,- kč na srpen (Ryanair). Letenky do Říma z Lipska pořídíte za 1.934,- kč. Jste li ze severu naší republiky, vyplatí se letět z polských Katovic, kdy letenka do Říma na přelom července a srpna výjde na 2.412,- kč.

Pakliže i přesto chcete letět z naší Republiky, nabízí se rezervace levné letenky do Říma s výběrem z kalendáře od 2.590,- kč s aerolinkami nízkonákladovkami Wizz Air. Nepreferujete lowcost? Je tu ještě nabídka od ČSA - letenky do Říma za 3.910,- kč. Ceny jsou uvedeny včetně tax a poplatků. Konkrétní příklady najdete níže.

- rezervace levné letenky do Říma (z Bratislavy - Ryanair) 1.723,- kč

- rezervace levné letenky do Říma (z Lipska - Ryanair) 1.934,- kč

- rezervace levné letenky do Říma (z Katovic - Wizz Air) 2.412,- kč

- rezervace levné letenky do Říma (z Prahy - Wizz Air) 2.590,- kč

- rezervace levné letenky do Říma (z Prahy - ČSA) 3.910,- kč

Destinace
Letecké společnosti

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.