Wizz Air - Norsko - nízkonákladové letenky Oslo 696,- kč

Na řadu přichází zajímavé tipy z kategorie nejlevnější letenky! Pro mnoho obyvatel s odletem z dobře dostupných Katovic se právě teď dá objednat levné letenky do Norska. Jedná se o tarif maďarského lowcost přepravce Wizz Air, v kterém máte možnost bookovat zpáteční levné letenky do Osla za bezvadnou cenu 696,- kč s taxami i poplatky. V ceně je zahrnuta dokonce i zpáteční letenka Oslo - Katovice!

Kdy? Letět takto levně do Norska můžete v hlavní letní sezóně, příkladovou letenku za 696,- kč si nyní zaknihujete například na červnecový termín 11. - 18.7. Nevěříte? Klikněte na odkaz pro booking letenky a ověřte si cenu! Pozor, ceny jsou aktuální v době zveřejnění, chcete li tedy ulovit tyto levné letenky do Osla, bookujte ihned.

Popis nízkonákladového letu s Wizz Air do Norska - odlétá se z letiště Pyrzowice, Katowice, Polsko, přímým letem na letiště Sandefjord Arpt, Oslo, Norsko. Let z Katovic do Oslo trvá 2 hodiny, stejně jako let zpáteční.

Tip: příkladové datum pro rezervaci nízkonákladové letenky do Osla si lze snadno upravit na jiné datum. Pakliže byste i přesto nenašli vhodný levný let do Norska, napište nám na facebook, rádi vám poradíme. Pozn. lety z Katovic jsou výhodné převážně pro severní část republiky.

Online rezervace levné letenky Oslo (Norsko)

Destinace
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.