Wizz Air - Německo - levné letenky Frankfurt 920,- kč

Jakmile se objeví výhodná letenková nabídka či ideální tip na cestu, jsme připraveni vás informovat! Další z dnešních zajímavých letenkových tipů nás zavede do Německa opět na křídlech nízkonákladového dopravce Wizz Air. Nejen pro severní část naší republiky se nabízí výhodné levné letenky do Frankfurtu s odletem z polských Katovic.

Cena? Ty nejlevnější lowcosty do (Německa) Frankfurt z Katovic jsou k dostání za cenu od 920,- kč za zpáteční letenky včetně tax a poplatků. Jako příklad jsme pro vás vybrali levné letenky do Frankfurtu na přelom září a října (20.9. - 7.10.) kdy za letenky zaplatíte zmíněnou cenu 920,- kč (Wizz Air - cz systém - odkaz dole).

Základní popis nízkonákladových letů do Německa na křídlech Wizz Air - poletíte z letiště Pyrzowice, Katowice, Polsko s příletem na letiště Hahn Arpt, Frankfurt, Německo. Nízkonákladové lety Katovice - Frankfurt jsou přímé v době trvání okolo dvou hodin.

Tip: nenechte se zmást akčním kalendářem na levné letenky do Frankfurtu za stejnou cenu zobrazenou v akčních nabídkách. Tyto letenky do Německa už nyní pod tisíc korun nekoupíte. Není tedy nic snadnějšího, než si nechat doporučit levný let, nebo se flexibilně přizpůsobit přikladovým termínům, kdy je cena letenky nejlevnější.

Online rezervace levné letenky Frankfurt (Německo)

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.