Wizz Air - Německo - levné letenky Frankfurt 920,- kč

Jakmile se objeví výhodná letenková nabídka či ideální tip na cestu, jsme připraveni vás informovat! Další z dnešních zajímavých letenkových tipů nás zavede do Německa opět na křídlech nízkonákladového dopravce Wizz Air. Nejen pro severní část naší republiky se nabízí výhodné levné letenky do Frankfurtu s odletem z polských Katovic.

Cena? Ty nejlevnější lowcosty do (Německa) Frankfurt z Katovic jsou k dostání za cenu od 920,- kč za zpáteční letenky včetně tax a poplatků. Jako příklad jsme pro vás vybrali levné letenky do Frankfurtu na přelom září a října (20.9. - 7.10.) kdy za letenky zaplatíte zmíněnou cenu 920,- kč (Wizz Air - cz systém - odkaz dole).

Základní popis nízkonákladových letů do Německa na křídlech Wizz Air - poletíte z letiště Pyrzowice, Katowice, Polsko s příletem na letiště Hahn Arpt, Frankfurt, Německo. Nízkonákladové lety Katovice - Frankfurt jsou přímé v době trvání okolo dvou hodin.

Tip: nenechte se zmást akčním kalendářem na levné letenky do Frankfurtu za stejnou cenu zobrazenou v akčních nabídkách. Tyto letenky do Německa už nyní pod tisíc korun nekoupíte. Není tedy nic snadnějšího, než si nechat doporučit levný let, nebo se flexibilně přizpůsobit přikladovým termínům, kdy je cena letenky nejlevnější.

Online rezervace levné letenky Frankfurt (Německo)

Destinace
Letecké společnosti
Oblíbené lety