Wizz Air - Německo - levné letenky Dortmund z Katovic - zpáteční 793,- kč

Nejen pro milovníky fotbalu se můžou hodit levné letenky do Dortmundu. Pro obyvatele naší republiky, kteří to nemají daleko do polských Katovic se nám tu objevil výhodný tarif na nízkonákladové letenky do Německa (Dortmund) s odletem z polských Katovic za skvělou cenu 793,- kč včetně tax, poplatků a zpáteční letenky!

Samozřejmě nezůstane jen u nekonkrétních plků, ukážeme si i příklad takového letu. Zvolíte-li nízkonákladový let do Dortmundu s Wizz Air v období 6. - 18.6., zaplatíte za letenky do Německa s odletem z Katovic uvedenou cenu 793,- kč. Příklad levného letu najdete na konci této zprávy.

Informace k nízkonákladovému letu: odlétá se z letiště Pyrzowice, Katowice, Polsko s příletem na letiště Wickede Dortmund Arpt, Dortmund, Německo. Přímý let Katovice - Dortmund trvá 2 hodiny a 6 minut. Zpáteční let z Dortmundu trvá 1 hodinu a 16 minut.

Tip: uvedené termíny na levné letenky a zmíněné ceny jsou aktuální v době zveřejnění. Nepodaří-li se vám sehnat levné letenky do Dortmundu na vaše vybrané datum, napište si o ně na našem facebooku, radíme vám doporučíme vhodný termín.

Online rezervace levné letenky Dortmund (Německo)

Destinace
Letecké společnosti
Oblíbené lety