Wizz Air - Německo - levné letenky Dortmund z Katovic - zpáteční 793,- kč

Nejen pro milovníky fotbalu se můžou hodit levné letenky do Dortmundu. Pro obyvatele naší republiky, kteří to nemají daleko do polských Katovic se nám tu objevil výhodný tarif na nízkonákladové letenky do Německa (Dortmund) s odletem z polských Katovic za skvělou cenu 793,- kč včetně tax, poplatků a zpáteční letenky!

Samozřejmě nezůstane jen u nekonkrétních plků, ukážeme si i příklad takového letu. Zvolíte-li nízkonákladový let do Dortmundu s Wizz Air v období 6. - 18.6., zaplatíte za letenky do Německa s odletem z Katovic uvedenou cenu 793,- kč. Příklad levného letu najdete na konci této zprávy.

Informace k nízkonákladovému letu: odlétá se z letiště Pyrzowice, Katowice, Polsko s příletem na letiště Wickede Dortmund Arpt, Dortmund, Německo. Přímý let Katovice - Dortmund trvá 2 hodiny a 6 minut. Zpáteční let z Dortmundu trvá 1 hodinu a 16 minut.

Tip: uvedené termíny na levné letenky a zmíněné ceny jsou aktuální v době zveřejnění. Nepodaří-li se vám sehnat levné letenky do Dortmundu na vaše vybrané datum, napište si o ně na našem facebooku, radíme vám doporučíme vhodný termín.

Online rezervace levné letenky Dortmund (Německo)

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Destinace
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5440 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.