Wizz Air - lowcosty Švédsko - levné letenky do Stockholmu 400,- kč

Toužíte-li po cestě na sever, ale nemáte dostatek finančních prostředků? Jako pro vás dělaná přichází aktuální akční nabídka z kategorie nejlevnější letenky v podání maďarských nízkonákladových aerolinek Wizz Air.

Netradičně tady máme k dispozici kalendář na levné letenky do Stockholmu s odletem z polských Katovic, s cenou pod tisíc korun a to včetně zpáteční letenky! Levné letenky do Švédska jsou aktuálně připraveny k rezervaci za bezvadnou cenu od 400,- kč včetně tax a poplatků.

Na konci této zpravy (klikem na odkaz pro rezervaci letenky) najdete kalendář na levné letenky do Stockholmu, zobrazující volné akční lety v termínech od 2. dubna až do 31. července. U každého data (je-li volné) máte zobrazenou aktuální cenu.

Alternativně pro objednání levné letenky do Stockholmu lze využít také tarif irského nízkonákladového leteckého přepravce Ryanair s odletem z Krakova s cenou 900,- kč i s poplatky (letenka tam a zpět). Kalendář s volnými termíny najdete níže. Období pro tyto akční lety je duben až červenec.

Uvedené ceny platí v době zveřejnění. Berte v potaz, že se cena letenky do Švédska může změnit, proto je nejlepší objednávat neprodleně a zajistit si tak ty nejlevnější letenky.

- online rezervace levné letenky do Stockholmu 400,- kč (zpáteční, Wizz Air)

- online rezervace levné letenky do Stockholmu 900,- kč (zpáteční, Ryanair)

Destinace
Letecké společnosti