Wizz Air - lowcosty Švédsko - levné letenky do Stockholmu 400,- kč

Toužíte-li po cestě na sever, ale nemáte dostatek finančních prostředků? Jako pro vás dělaná přichází aktuální akční nabídka z kategorie nejlevnější letenky v podání maďarských nízkonákladových aerolinek Wizz Air.

Netradičně tady máme k dispozici kalendář na levné letenky do Stockholmu s odletem z polských Katovic, s cenou pod tisíc korun a to včetně zpáteční letenky! Levné letenky do Švédska jsou aktuálně připraveny k rezervaci za bezvadnou cenu od 400,- kč včetně tax a poplatků.

Na konci této zpravy (klikem na odkaz pro rezervaci letenky) najdete kalendář na levné letenky do Stockholmu, zobrazující volné akční lety v termínech od 2. dubna až do 31. července. U každého data (je-li volné) máte zobrazenou aktuální cenu.

Alternativně pro objednání levné letenky do Stockholmu lze využít také tarif irského nízkonákladového leteckého přepravce Ryanair s odletem z Krakova s cenou 900,- kč i s poplatky (letenka tam a zpět). Kalendář s volnými termíny najdete níže. Období pro tyto akční lety je duben až červenec.

Uvedené ceny platí v době zveřejnění. Berte v potaz, že se cena letenky do Švédska může změnit, proto je nejlepší objednávat neprodleně a zajistit si tak ty nejlevnější letenky.

- online rezervace levné letenky do Stockholmu 400,- kč (zpáteční, Wizz Air)

- online rezervace levné letenky do Stockholmu 900,- kč (zpáteční, Ryanair)

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Destinace
Letecké společnosti

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5440 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.