Wizz Air - Kypr - levné letenky Larnaca 1.976,- kč

Přemýšlíte kam na dovolenou? Co takhle letět za pár kaček na Kypr? Představujeme další ze zajímavých lowcostů maďarské nízkonákladovky Wizz Air. Vydejte se do Larnacy z Katovic. Za super cenu od 1.976,- kč včetně tax a poplatků si nyní můžete zaknihovávat levné letenky do Larnacy, hlavního města Kypru a to včetně zpáteční letenky!

Kdo nechce čekat, může letět levně na Kypr v podstatě už za týden. Vybrali jsme totiž pro vás příkladovou rezervaci levné letenky Larnaca na červnový termín 6.6. - 13.6. Samozřejmě lze toto datum upravit, avšak na tenhle termín vychází nyní letenky do Larnacy nejlevněji. Budete li chtít doporučit jiné datum s možností rezervace levné letenky, napište si o něj na facebooku, rádi vám poradíme.

Informace k letu do Larnacy na křídlech nízkonákladového maďarského dopravce Wizz Air - jedná se o přímé zpáteční lety Katovice - Larnaca s dobou letu 3h a 42minut. Odlétá se z letiště Pyrzowice, Katowice, Polsko s příletem na Larnaca Intl, Larnaca, Kypr. Totéž u zpáteční cesty, jen v opačném podání.

Tip: aktuální nízkonákladový tarif leteckého přepravce Wizz Air je určen pro všechny cestovatele, kteří to nemají daleko do Katovic a plánují letět na nějaký zajímavý ostrov ve středozemí. Například z Ostravy, nebo i dalších měst na severu moravy to je jen něco málo kolem 100km, což je opravdu kousíček a ideální příležitost pro levnou dovolenou.

Zkombinujete li levnou letenku na Kypr ještě s výhodným ubytováním, můžete ušetřit opravdu slušný balík a dopřát si tak dovolenou, na kterou byste jinak nedosáhli. V pravém sidebaru je odkaz pro vyhledání nejlevnějšího ubytování v Larnace, mrkněte na to.

Online rezervace levné letenky Larnaca (Kypr)

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Destinace
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5440 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.