Wizz Air - Itálie - levné letenky Praha - Řím a zpět 1.798,- kč

Nejlevnější letenky do Říma nyní pořídíte jedině na křídlech maďarské nízkonákladovky Wizz Air! Jakožto u předchozí aktuality levných letenek do Paříže se i nyní zaměřujeme na italské město, které mezi našimi tipy nebyli delší dobu. Řím jakožto cíl mnoha českých turistů, či jako další odletová stanice pro let po celém světě je k dostání s odletem z Prahy za 1.798,- kč včetně tax a poplatků (zpáteční let v ceně!)

Dostupnost: Absence letového kalendáře nás donutila vyhledat levné letenky do Říma za vás. Nejlevněji poletíte v této chvíli na přelomu únoru a března. Potažmo na tyto měsíce jsou letenky nejvýhodnější. Jen malý příplatek bude, rozhodnete-li se pro objednání levné letenky Řím na leden. Vyplatí se objednat letenku i na květen, nebo červen. Lety pouze ve vybraných dnech. Příklady níže.

Popis nízkonákladového letu do Itálie na palubě Wizz Air: Odlety jsou z letiště Václav Havel - Praha, (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika, přímým letem na letiště Fiumicino Arpt, Řím, Itálie. Lowcost let Praha - Řím trvá stejně jako zpáteční let dvě a půl hodiny.

Tip: Využijte cenově zajímavého na zpáteční letenky do Říma a zaleťte si levně do hlavního města Itálie, nacházejícího se na západní straně Apeninského poloostrova, jež se pyšní titulem jako jedno z nejstarších měst Evropy. Vemte prosím na vědomí, že uvedené ceny za levné letenky jsou platné v den zveřejnění a jsou do vyprodání.

Kam stojí za to v Říme zajít a co určitě nevynechat? Například Koloseum, Vatikánské muzeum, bazilika Svatého Petra, Romulův náhrobek a mnoho dalších

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.