Wizz Air - Itálie - levné letenky Praha - Řím a zpět 1.798,- kč

Nejlevnější letenky do Říma nyní pořídíte jedině na křídlech maďarské nízkonákladovky Wizz Air! Jakožto u předchozí aktuality levných letenek do Paříže se i nyní zaměřujeme na italské město, které mezi našimi tipy nebyli delší dobu. Řím jakožto cíl mnoha českých turistů, či jako další odletová stanice pro let po celém světě je k dostání s odletem z Prahy za 1.798,- kč včetně tax a poplatků (zpáteční let v ceně!)

Dostupnost: Absence letového kalendáře nás donutila vyhledat levné letenky do Říma za vás. Nejlevněji poletíte v této chvíli na přelomu únoru a března. Potažmo na tyto měsíce jsou letenky nejvýhodnější. Jen malý příplatek bude, rozhodnete-li se pro objednání levné letenky Řím na leden. Vyplatí se objednat letenku i na květen, nebo červen. Lety pouze ve vybraných dnech. Příklady níže.

Popis nízkonákladového letu do Itálie na palubě Wizz Air: Odlety jsou z letiště Václav Havel - Praha, (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika, přímým letem na letiště Fiumicino Arpt, Řím, Itálie. Lowcost let Praha - Řím trvá stejně jako zpáteční let dvě a půl hodiny.

Tip: Využijte cenově zajímavého na zpáteční letenky do Říma a zaleťte si levně do hlavního města Itálie, nacházejícího se na západní straně Apeninského poloostrova, jež se pyšní titulem jako jedno z nejstarších měst Evropy. Vemte prosím na vědomí, že uvedené ceny za levné letenky jsou platné v den zveřejnění a jsou do vyprodání.

Kam stojí za to v Říme zajít a co určitě nevynechat? Například Koloseum, Vatikánské muzeum, bazilika Svatého Petra, Romulův náhrobek a mnoho dalších

Letecké společnosti
Oblíbené lety