Wizz Air - Itálie - levné letenky Praha - Řím a zpět 1.798,- kč

Nejlevnější letenky do Říma nyní pořídíte jedině na křídlech maďarské nízkonákladovky Wizz Air! Jakožto u předchozí aktuality levných letenek do Paříže se i nyní zaměřujeme na italské město, které mezi našimi tipy nebyli delší dobu. Řím jakožto cíl mnoha českých turistů, či jako další odletová stanice pro let po celém světě je k dostání s odletem z Prahy za 1.798,- kč včetně tax a poplatků (zpáteční let v ceně!)

Dostupnost: Absence letového kalendáře nás donutila vyhledat levné letenky do Říma za vás. Nejlevněji poletíte v této chvíli na přelomu únoru a března. Potažmo na tyto měsíce jsou letenky nejvýhodnější. Jen malý příplatek bude, rozhodnete-li se pro objednání levné letenky Řím na leden. Vyplatí se objednat letenku i na květen, nebo červen. Lety pouze ve vybraných dnech. Příklady níže.

Popis nízkonákladového letu do Itálie na palubě Wizz Air: Odlety jsou z letiště Václav Havel - Praha, (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika, přímým letem na letiště Fiumicino Arpt, Řím, Itálie. Lowcost let Praha - Řím trvá stejně jako zpáteční let dvě a půl hodiny.

Tip: Využijte cenově zajímavého na zpáteční letenky do Říma a zaleťte si levně do hlavního města Itálie, nacházejícího se na západní straně Apeninského poloostrova, jež se pyšní titulem jako jedno z nejstarších měst Evropy. Vemte prosím na vědomí, že uvedené ceny za levné letenky jsou platné v den zveřejnění a jsou do vyprodání.

Kam stojí za to v Říme zajít a co určitě nevynechat? Například Koloseum, Vatikánské muzeum, bazilika Svatého Petra, Romulův náhrobek a mnoho dalších

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5340 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.