Westjet ⇆ Kanada - levné letenky Newfoundland 9.707,- kč

Zaleťte se podívat na místo, které vás svou jedinečnou krajinou posadí na zadek. Levný let na kanadský ostrov Newfoundland v Atlantském oceánu se nám nečekaně objevuje mezi našimi letenkovými tipy díky kanadskému lowcost dopravci Westjet. Představujeme levné letenky Newfoundland s odletem z irského Dublinu za 9.707,- kč i včetně zpáteční cesty.

Dostupnost: Cílem je hlavní město St. John's. Letenky do tohoto města na ostrově Newfoundland koupíte pouze jako doprodej. Příkladem budiž termíny s odlety 10. října s odlišnou dobou pobytu. Odkaz najdete na konci trip reportu pod názvem "rezervace".

Více k letu: Spoje probíhají na palubách Boeing 737-700 aerolinek Westjet. Linka do Kanady se zahajuje z letiště Dublin (DUB) Irsko, přímým letem na ostrov Newfoundland, St Johns (YYT) Kanada.Jak jste si všimli, jde o přímé lety z Dublinu! Stejně i zpátky.

Tip: Nepodceňujte odlety z Dublinu! Do tohoto irského města totiž pořídíte obousměrné nízkorozpočtové letenky s odletem z Prahy (od 1.790,- kč Ryanair - více zde). Celková cesta na dechberoucí a jedinečný ostrov v Atlantiku tedy není nijak zásadně prodražena.

⇆ Newfoundland - Kanada 9.707,- kč rezervace

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.