Westjet ⇆ Kanada - levné letenky Newfoundland 9.707,- kč

Zaleťte se podívat na místo, které vás svou jedinečnou krajinou posadí na zadek. Levný let na kanadský ostrov Newfoundland v Atlantském oceánu se nám nečekaně objevuje mezi našimi letenkovými tipy díky kanadskému lowcost dopravci Westjet. Představujeme levné letenky Newfoundland s odletem z irského Dublinu za 9.707,- kč i včetně zpáteční cesty.

Dostupnost: Cílem je hlavní město St. John's. Letenky do tohoto města na ostrově Newfoundland koupíte pouze jako doprodej. Příkladem budiž termíny s odlety 10. října s odlišnou dobou pobytu. Odkaz najdete na konci trip reportu pod názvem "rezervace".

Více k letu: Spoje probíhají na palubách Boeing 737-700 aerolinek Westjet. Linka do Kanady se zahajuje z letiště Dublin (DUB) Irsko, přímým letem na ostrov Newfoundland, St Johns (YYT) Kanada.Jak jste si všimli, jde o přímé lety z Dublinu! Stejně i zpátky.

Tip: Nepodceňujte odlety z Dublinu! Do tohoto irského města totiž pořídíte obousměrné nízkorozpočtové letenky s odletem z Prahy (od 1.790,- kč Ryanair - více zde). Celková cesta na dechberoucí a jedinečný ostrov v Atlantiku tedy není nijak zásadně prodražena.

⇆ Newfoundland - Kanada 9.707,- kč rezervace

Letecké společnosti
Oblíbené lety