Westjet ⇆ Kanada - levné letenky Newfoundland 9.707,- kč

Zaleťte se podívat na místo, které vás svou jedinečnou krajinou posadí na zadek. Levný let na kanadský ostrov Newfoundland v Atlantském oceánu se nám nečekaně objevuje mezi našimi letenkovými tipy díky kanadskému lowcost dopravci Westjet. Představujeme levné letenky Newfoundland s odletem z irského Dublinu za 9.707,- kč i včetně zpáteční cesty.

Dostupnost: Cílem je hlavní město St. John's. Letenky do tohoto města na ostrově Newfoundland koupíte pouze jako doprodej. Příkladem budiž termíny s odlety 10. října s odlišnou dobou pobytu. Odkaz najdete na konci trip reportu pod názvem "rezervace".

Více k letu: Spoje probíhají na palubách Boeing 737-700 aerolinek Westjet. Linka do Kanady se zahajuje z letiště Dublin (DUB) Irsko, přímým letem na ostrov Newfoundland, St Johns (YYT) Kanada.Jak jste si všimli, jde o přímé lety z Dublinu! Stejně i zpátky.

Tip: Nepodceňujte odlety z Dublinu! Do tohoto irského města totiž pořídíte obousměrné nízkorozpočtové letenky s odletem z Prahy (od 1.790,- kč Ryanair - více zde). Celková cesta na dechberoucí a jedinečný ostrov v Atlantiku tedy není nijak zásadně prodražena.

⇆ Newfoundland - Kanada 9.707,- kč rezervace

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5440 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.