Volotea ⇆ Itálie - levné letenky Benátky z Prahy (zpáteční) 1.055,- kč

akce letenky Benátky - ItálieNovou alternativu za honbou po nejlevnější letence do Itálie ukrývá španělská letecká společnost. Jsou tu oblíbené Benátky v režii dopravce Volotea, který začíná soupeřit na lince s maďarskou Wizz Air a daří se jí to. Zpáteční letenky Praha - Benátky a zpět jsou k dostání v systému už za 1.055,- kč, což je ještě o stovku lepší cena než posledně.

Nejlevnější letenky do Benátek teď pořídíte na listopad a prosinec. Leťte například v termínu na přelomu 19.11. - 8.12.2015 s uvedenou cenou tisíc a padesátpět kč, ale nemusíte čekat až do zimy. Připlaťte pár stovek a leťte kdykoliv od září do března, rezervovat letenku však musíte hned!

Tip: Níže máte odkaz na příkladovou rezervaci. Doporučujeme vyhledat si letenku přes tento vyhledávač. Nemáte-li jasno v termínu, je to lepší postup, poněvadž některé letenky může mít levnější lowcost aerolinka Wizz Air, systém vyhledává u obou. Další aktuální tipy na levné letenky do Itálie máte zde.

⇆ Benátky - Itálie (z Prahy) 1.055,- kč rezervace

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.