Volotea - Francie - levné letenky Nantes z Prahy 1.690,- kč

Se španělskou nízkonákladovou leteckou společností Volotea se nyní podíváme letecky levně do západní části Francie, asi 50 km od pobřeží Atlantského oceánu, město s významným historickým přístavem, jsou tu levné letenky do Nantes!

Cestovatelé, kteří neradi dojiždí na vzdálená letiště můžou jásat, levné letenky do Nantes si zaknihujete s odletem z Prahy a včetně zpáteční letenky již za 1.690,- kč. V ceně letenky jsou zahrnuty taxy i poplatky.

Jako příklad rezervace levné letenky do Francie (Nantes) v tarifu lowcost aerolinek Volotea uvádíme červnové datum 23. - 30.6. Náhled takové rezervace s cenou 1.690,- kč najdete pod odkazem na booking letenky ve spodní části zprávy.

Popis lowcost letu s aerolinkami Volotea: odlétá se z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika s příletem na letiště Nantes Atlantique, Nantes, Francie. Přímý let z Prahy do Nantes trvá stejně jako zpáteční 2 hodiny a 25 minut.

Tip: nenašli jste letenky do Francie na vám vyhovující termín se zvýhodněnou cenou? Napište si o ně na našem facebooku.

Online rezervace levné letenky Nantes (Francie)

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.