Volotea - Francie - levné letenky Nantes z Prahy 1.690,- kč

Se španělskou nízkonákladovou leteckou společností Volotea se nyní podíváme letecky levně do západní části Francie, asi 50 km od pobřeží Atlantského oceánu, město s významným historickým přístavem, jsou tu levné letenky do Nantes!

Cestovatelé, kteří neradi dojiždí na vzdálená letiště můžou jásat, levné letenky do Nantes si zaknihujete s odletem z Prahy a včetně zpáteční letenky již za 1.690,- kč. V ceně letenky jsou zahrnuty taxy i poplatky.

Jako příklad rezervace levné letenky do Francie (Nantes) v tarifu lowcost aerolinek Volotea uvádíme červnové datum 23. - 30.6. Náhled takové rezervace s cenou 1.690,- kč najdete pod odkazem na booking letenky ve spodní části zprávy.

Popis lowcost letu s aerolinkami Volotea: odlétá se z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika s příletem na letiště Nantes Atlantique, Nantes, Francie. Přímý let z Prahy do Nantes trvá stejně jako zpáteční 2 hodiny a 25 minut.

Tip: nenašli jste letenky do Francie na vám vyhovující termín se zvýhodněnou cenou? Napište si o ně na našem facebooku.

Online rezervace levné letenky Nantes (Francie)

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5220 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.