Volotea ⇆ Francie - levné letenky Marseille, Toulouse z Prahy (a zpět) 1.580,- kč

akce letenky Toulouse, Marseille - FrancieŠpanělská nízkonákladová letecká společnost Volotea přidává dvě nové francouzské destinace. Nově si za výhodných podmínek zaletíme z Prahy do Toulouse a Marseille a zpět. Po Nantes a Bordeaux od Volotei se tak nabízí zpáteční letenky do Toulouse, které vás bez jakýchkoliv členství výjdou i s poplatky na 1.580,- kč. Levné letenky do Marseille pořídíte už za 2.036,- kč.

Dostupnost: Bookujte výhodné letenky do Francie od dopravce Volotea na termíny v následující sezóně 2016. Inspirujte se našimi příklady. Levné letenky Toulouse z české metropole i včetně zpáteční cesty jsme pro vás vybrali například na přelom března a dubna (28.3. - 8.4.). Bezkonkurenčně nejlevnější letenky Marseille z Prahy od Volotea si objednáte na květen (23. - 27.5). Odkazy níže.

Nutno kromě lákavé ceny letenek do měst Toulouse a Marseille zmínit také naprosto ideální podmínky letu. Do Toulouse případně Marseille letíte z České Republiky v přímém spoji i zpátky. Trasa trvá zhruba dvě hodiny. V ceně máte i přepravu kabinového zavazadla a malé tašky celkově do 10 kilo. Levné letenky bookujte na stránkách dopravce případně využijte konkrétních příkladových linků. Ubytování na booking.com.

⇆ Toulouse - Francie (z Prahy) 1.580,- kč rezervace

⇆ Marseille - Francie (z Prahy) 2.030,- kč rezervace

Letecké společnosti