Virgin Atlantic - USA - levné letenky San Francisco z Prahy 11.090,- kč

Hned z kraje týdne začínáme žhavými tipy na levné letenky a nutno říci, že je to začátek týdne skutečně impozantní. Hned v prvním tipu se podíváme, jak se nyní dostat letecky levně a s odletem z Prahy na západní pobřeží USA, do města, které je hlavní finanční a kulturní centrum severní Kalifornie - San Francisca.

Ano, slyšíte dobře, po nekonečně dlouhé době jsou tu levné letenky do San Francisca s odletem z Prahy a za cenu, která nenechá v klidu žádného cestovatele plánujíc kupovat si levné letenky do Kalifornie. Dost řečí, koukneme se už konečně na aktuální letenkovou akci umožňující levný let do USA z Prahy.

Jsou tady akční letenky San Francisco za bombovní cenu 11.090,- kč s taxami i poplatky. Co máte všechno v ceně? Levné letenky Praha - San Francisco a zpáteční ze San Francisca do anglického Manchesteru, z kterého je snadné letět s lowcost spojem zpět do Prahy za pár stovek. Pro konkrétní radu nám napište na facebook.

Zpátky k letenkové akci do San Francisca. Jak to vypadá s termíny? Velmi dobře! K mání jsou volné levné letenky do USA (San Francisco - Kalifornie) z Prahy od 11. října až do 27. března 2014. Pro snadný výběr letenky do San Francisca je vám opět umožněný výběr z letového kalendáře s mnoha volnými daty.

Letenky jsou v cz systému. Přepravce Virgin Atlantic Airways. Odlet z letiště Praha Václav Havel Arpt, Česká Republika s kratším mezipřistáním na Heathrow, Londýn, Velká Británie, Anglie a příletem na San Francisco Intl Arpt, San Francisco, USA. Zpáteční let s mezipřistáním na Heathrow, přilétá na Manchester Intl, Manchester, Velká Británie, Anglie.

Upozornění: akce na levné letenky do San Francisca z Prahy je platná od dnešního dne. Pro velkou atraktivitu tarifu je tady předpoklad, že zanedlouho už nebude z čeho vybírat! Rezervujte si tedy svoji levnou letenku včas!

Online rezervace levné letenky San Francisco (Kalifornie - USA)

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.