Virgin Atlantic - USA - levné letenky do New Yorku z Prahy 9.870,- kč

Levných letenek do USA není nikdy dost, zvláště pak, jedná-li se o levné lety z Prahy. Nynější nekorunovaná královna levných letů do USA, britská Virgin Atlantic Airways ve svých výhodných tarifech nekončí! Jako na zavolanou se hodí dnes spuštěný tarif na akční letenky do New Yorku, který směle konkuruje ostatním nabídkám v kategorii nejlevnější letenky!

Momentálně nejvýhodnější nabídka na letenky do New Yorku v českém systému nám umožňuje zaknihovávat si levné letenky s odlety z Prahy za bombastickou cenu 9.870,- kč s taxami i poplatky a zpáteční letenkou z New Yorku do Manchesteru.

Ať už jste více či méně zkušení cestovatelé, výhodný tarif Virgin Atlantic Airways na letenky do USA (New York) s odletem z Prahy je ideální pro všechny zájemce, kteří by si rádi zabookovali levné letenky do New Yorku v období od 4. září až do 27. března 2014, přesně na toto období je teď k ruce akční kalendář s možným výběrem levných letů.

Popis tarifu - vypravuje aerolinka Virgin Atlantic. Poletíte z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika s mezipřistáním na Heathrow, Londýn, Velká Británie, Anglie a přílet na John F Kennedy Intl, New York, USA. Stejnou letovou trasu, jen v opačném podání poletíte i při cestě zpět.

Tip: říkáte si, výhodná akce na letenky do New Yorku, avšak nevíte, jak se dopravit z Manchesteru? Velmi snadno a levně! Do Prahy letá několik nízkonákladovek (lowcost aerolinek) např. Ryanair, nebo Jet2. Obyvatelé ze severní části republiky můžou letět levně např. do bližších Katovic.

Online rezervace levné letenky New York (USA)

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.