Virgin Atlantic Airways - USA - levné letenky Washington 9.990,- kč

Velmi výjmečnou letenkovou akci si připravila jedna z předních aerolinek nabízející současné levné letenky do USA. S odletem z Varšavy máte nyní šanci zaknihovat si levné letenky do Washingtonu, hlavního města Spojených Států Amerických za bezkonkurenční cenu 9.990,- kč s taxami i poplatky. Zpáteční letenka vede do Manchesteru a je už započítána do ceny.

Ano, čtete dobře. Po delší době jsou k dostání zpáteční levné letenky do Washingtonu pod deset tisíc korun a to už je dobrý podnět pro zaoceánský let, co říkáte? Na kdy a jak bookovat letenky? V kalendáři (odkaz na konci zprávy) najdete akční letenky s volnými termíny od 2. listopadu až do 27. března 2014. Nejmíň levných letenek do Washingtonu je k dostání na prosinec.

Stručné info k letům - odlétá se s aerolinkou LOT z letiště Warsaw Intl Arpt, Varšava, Polsko s mezipřistáním na Heathrow, Londýn, Velká Británie, Anglie. Z Londýna již poletíte s Virgin Atlantic Washington Dulles Intl, Washington, USA. Zpáteční let má znovu mezipřistání v Londýně, přílet je na Manchester Intl, Manchester, Velká Británie, Anglie.

Tip: méně zkušenějším cestovatelům připomínáme, že poslední levné letenky do Washingtonu v častce pod deset tisíc korun tady byli naposledy před půldruhým rokem. Vyprodat tyto akční letenky do USA tedy bude otázkou chvilky. Kdo chce levně do Washingtonu, musí objednávat ihned!

Online rezervace levné letenky Washington (USA)

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6660 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.