Virgin Atlantic Airways - USA - levné letenky New York z Prahy 8.490,- kč

V návaznosti na všemožné slevy na lety do USA z Prahy reaguje také britská letecká společnost Virgin Atlantic Airways, která zařazuje do svého repertoáru levné letenky do New Yorku s odlety z Prahy s cenou 8.490,- kč i s poplatky a to není vše! V ceně je započtena také zpáteční letenka z New Yorku do skotského Edinburgu.

Jak rezervovat akční letenky do New Yorku v tarifu Virgin British Airways? Velmi snadno! Na konci této aktuality najdete odkaz pro rezervaci, pod kterým je pro snadný výběr vložen kalendář s podzimními levnými letenkami z Prahy do New Yorku a návraty do Edinburghu, na vymezené termíny od 1. října až do 11. prosince.

Popis trasy: odlétá se z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně) s mezipřistáním na letišti Heathrow, Londýn, Velká Británie, Anglie (4h 25min) a příletem na John F Kennedy Intl, New York, Spojené Státy Americké. Zpáteční let je stejný, avšak s přistáním ve Skotsku - na letišti Edinburgh Arpt, Edinburg, Velká Británie, Skotsko.

Tip: letenky do USA s odlety z Prahy pod 10 tisíc kč patří mezi nejžádanější, takže se určitě vyplatí levné letenky vybírat bez dlouhého otálení. Pro cestu ze skotského Edinburghu doporučujeme například využít lowcost jednosměrnou letenku Edinburgh - Praha (Jet2), kterou lze vyhledat i přes náš vyhledávač letenek.

Online rezervace levné letenky New York (USA)

Letecké společnosti