Virgin Atlantic Airways - USA - levné letenky New York z Prahy 8.490,- kč

V návaznosti na všemožné slevy na lety do USA z Prahy reaguje také britská letecká společnost Virgin Atlantic Airways, která zařazuje do svého repertoáru levné letenky do New Yorku s odlety z Prahy s cenou 8.490,- kč i s poplatky a to není vše! V ceně je započtena také zpáteční letenka z New Yorku do skotského Edinburgu.

Jak rezervovat akční letenky do New Yorku v tarifu Virgin British Airways? Velmi snadno! Na konci této aktuality najdete odkaz pro rezervaci, pod kterým je pro snadný výběr vložen kalendář s podzimními levnými letenkami z Prahy do New Yorku a návraty do Edinburghu, na vymezené termíny od 1. října až do 11. prosince.

Popis trasy: odlétá se z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně) s mezipřistáním na letišti Heathrow, Londýn, Velká Británie, Anglie (4h 25min) a příletem na John F Kennedy Intl, New York, Spojené Státy Americké. Zpáteční let je stejný, avšak s přistáním ve Skotsku - na letišti Edinburgh Arpt, Edinburg, Velká Británie, Skotsko.

Tip: letenky do USA s odlety z Prahy pod 10 tisíc kč patří mezi nejžádanější, takže se určitě vyplatí levné letenky vybírat bez dlouhého otálení. Pro cestu ze skotského Edinburghu doporučujeme například využít lowcost jednosměrnou letenku Edinburgh - Praha (Jet2), kterou lze vyhledat i přes náš vyhledávač letenek.

Online rezervace levné letenky New York (USA)

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.