Virgin Atlantic Airways - USA - levné letenky New York 8.990,- kč

Představujeme další akční letenky do New Yorku pod 9 tisíc kč v tarifu aerolinek Virgin Atlantic Airways, který naleznete v českém rezervačním systému. Čekáte ti ovšem lety z Prahy, budete zklamání. Levné letenky do New Yorku je možné nyní objednávat za cenu 8.990,- kč s odletem z polského Krakova a návratem do anglického Manchesteru.

Dostupnost: na konci této aktualitky klikněte na odkaz pro rezervaci, zobrazí se vám letový kalendář na lince Virgin Atlantic Airways pro objednání levné letenky do USA (New York) na období od 4. září až do 30. ledna 2014. Termíny na levné lety do New Yorku jsou však nyní v kalendáři (na lety tam) v listopadu, prosinci a lednu téměr kompletně vyprodány, ale může se ještě něco uvolnit. Kontrolujte akční kalendář.

Info k letu: lety jsou poměrně nenáročné. Odlétá se z letiště Warsaw Intl Arpt, Varšava, Polsko s mezipřistáním na letišti Heathrow, Londýn, Velká Británie, Anglie a příletem na John F Kennedy Intl, New York, USA.

Jak se dopravit do Varšavy a z Manchesteru? Snadněji, než si myslíte. Do Varšavy je kromě vlaku také dobrý spoj s mezinárodní autobusovou jízdenkou Eurolines (rezervace jízdenky za pár stovek v pravém bloku stránek). Z Manchesteru je výhodný jednosměrný lowcost spoj do Prahy od aerolinek Easyjet.

Online rezervace levné letenky New York (USA)

Letecké společnosti

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5220 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.