Virgin Atlantic Airways - USA - levné letenky New York 8.990,- kč

Představujeme další akční letenky do New Yorku pod 9 tisíc kč v tarifu aerolinek Virgin Atlantic Airways, který naleznete v českém rezervačním systému. Čekáte ti ovšem lety z Prahy, budete zklamání. Levné letenky do New Yorku je možné nyní objednávat za cenu 8.990,- kč s odletem z polského Krakova a návratem do anglického Manchesteru.

Dostupnost: na konci této aktualitky klikněte na odkaz pro rezervaci, zobrazí se vám letový kalendář na lince Virgin Atlantic Airways pro objednání levné letenky do USA (New York) na období od 4. září až do 30. ledna 2014. Termíny na levné lety do New Yorku jsou však nyní v kalendáři (na lety tam) v listopadu, prosinci a lednu téměr kompletně vyprodány, ale může se ještě něco uvolnit. Kontrolujte akční kalendář.

Info k letu: lety jsou poměrně nenáročné. Odlétá se z letiště Warsaw Intl Arpt, Varšava, Polsko s mezipřistáním na letišti Heathrow, Londýn, Velká Británie, Anglie a příletem na John F Kennedy Intl, New York, USA.

Jak se dopravit do Varšavy a z Manchesteru? Snadněji, než si myslíte. Do Varšavy je kromě vlaku také dobrý spoj s mezinárodní autobusovou jízdenkou Eurolines (rezervace jízdenky za pár stovek v pravém bloku stránek). Z Manchesteru je výhodný jednosměrný lowcost spoj do Prahy od aerolinek Easyjet.

Online rezervace levné letenky New York (USA)

Letecké společnosti