Virgin Atlantic Airways - USA - levné letenky do New Yorku 8.090,- kč

Po kratičké odmlce tu máme opět letenky do New Yorku pod deset tisíc korun a ještě nám zbyde nějaká ta malá rezerva. Avizujeme dnes spuštěný aktuální tarif levné letenky New York s cenou 8.090,- kč včetně tax a poplatků. Zvolíte li tyto akční letenky do USA, můžete si vybírat lety s odlety z Varšavy a návraty do anglického Manchesteru.

Dostupnost - nyní k volným termínům. Zaknihovávat levné letenky do New Yorku můžete na termíny od října 2013 až do 27. února 2014. Volných letenek je dostatek, stači si jen vybrat. Levné lety do New Yorku probíhají v tarifu britské letecké společnosti Virgin Atlantic Airways. Výběr letenek je možný z kalendáře s volnými lety, jelikož se jedná o akční letenky. Zobrazíte si jej klikem na odkaz pro rezervaci.

Popis tarifu - poletíte z letiště Warsaw Intl Arpt, Varšava, Polsko s mezipřistáním na Heathrow, Londýn, Velká Británie, Anglie a příletem na John F Kennedy Intl, New York, USA. Zpáteční let probíhá na stejné letové trase.

Pozor! Levných letenek do New Yorku je sice nyní dostatek, neznamená to ale, že budou v nabídce dlouho. Levné lety do USA, zvláště ty pod deset tisíc korun jsou zpravidla vyprodány během pár chvil.

Online rezervace levné letenky New York (USA)

Letecké společnosti

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.