Vietnam - levné letenky Ho Či Minovo Město (Saigon) z Vídně 11.340,- kč

Zmeškali jste akční letenky do Vietnamu z Prahy z předchozího měsíce? Nevěšte hlavu! Máte další šanci na zarezervování levné letenky! Minule to byl Hanoj (který je mimochodem ještě stále v platnosti, ovšem cena už není 13.370,- kč, nýbrž 15.200,- kč), dnes to budou levné letenky Ho Či Minovo Město, dříve zvané jako Saigon.

Pojďme si říci, co se to vlastně nabízí, za kolik a odkud? Cena v této akci je stanovena na ceně 11.340,- kč za zpáteční levné letenky Ho Či Minovo Město s odlety z rakouské Vídně a návraty do německého Mnichova. Tarif zajišťuje letecká společnost Etihad Airways, která kromě levných letenek do Vietnamu chce nyní zlomit zákazníky i na Bangkok a Kuala Lumpur, o tom ale až jindy.

Teď už zpátky k akci letenky Ho Či Minovo Město. Po kliknutí na odkaz na konci tohoto článku se před vámi sesumíruje kalendář obsahující neobsazené levné letenky. Oranžově zbarvené kolonky  jsou data s volnými termíny. Je možné je okamžitě rezervovat. K ruce máte relativně dost levnýh letenek na období od 6. listopadu do 3. června 2014.

Informace k letu: Pro někoho nuda, pro někoho důležité info hrající roli při výběru letenky. Odlétá se z letiště Vienna Intl Arpt, Vídeň, Rakousko. První mezipřistání je na Dusseldorf Arpt, Dusseldorf, Německo, druhé na Dhabi Intl Arpt, Abú Dhabí, Spojené Arabské Emiráty. Přilétá se na Tan Son Nhut Arpt, Ho Chi Minh City, Vietnam.

Tip: Levné letenky do Vietnamu nebývají mezi akčními lety dostupné zase tak často, ať už jste se tedy rozhodli pro minulý let do Hanoje z Prahy od Aeroflotu, či využijete tarifu Etihad na levné letenky do Saigonu z Vídně je pravděpodobné, že jestli vám tyhle utečou, další budou v nedohlednu.

- rezervace letenky Ho Či Minovo Město (Saigon) - Vietnam 11.340,- kč

Letecké společnosti

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.