Vánoční akce - USA - levné letenky New York 7.990,- kč

Využijte vánoční akci specializovanou na letenky do USA a leťte jen za 7.990,- kč i s poplatky! Představujeme vám akční lety do USA pořádající německé letecké společnosti Air Berlin. Rezervujte si levné letenky do New Yorku a leťte do Ameriky za pár korun. V ceně jsou letenky do New Yorku z Berlína, včetně zpáteční letenky Berlín - New York.

Termíny, na které seženete levné letenky do New Yorku jsou v měsících leden a únor. V systému je bohužel minimum akčních letenek, i když je to nová nabídka na levné letenky, takže neváhejte a rezervujte okamžitě! K dispozici je letenkový kalendář, kde si zobrazíte aktuální volné dny, kdy je možné rezervovat, pokud jsou ovšem ještě nějaké dostupné.

Online rezervace levné letenky New York (USA - Amerika)

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.