Vánoční akce - USA - levné letenky New York 7.990,- kč

Využijte vánoční akci specializovanou na letenky do USA a leťte jen za 7.990,- kč i s poplatky! Představujeme vám akční lety do USA pořádající německé letecké společnosti Air Berlin. Rezervujte si levné letenky do New Yorku a leťte do Ameriky za pár korun. V ceně jsou letenky do New Yorku z Berlína, včetně zpáteční letenky Berlín - New York.

Termíny, na které seženete levné letenky do New Yorku jsou v měsících leden a únor. V systému je bohužel minimum akčních letenek, i když je to nová nabídka na levné letenky, takže neváhejte a rezervujte okamžitě! K dispozici je letenkový kalendář, kde si zobrazíte aktuální volné dny, kdy je možné rezervovat, pokud jsou ovšem ještě nějaké dostupné.

Online rezervace levné letenky New York (USA - Amerika)

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5220 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.