USA - Utah - levné letenky Salt Lake City 13.799,- kč

*** update - doplněn kalendář! *** Přinášíme tip na levné letenky do hlavního města amerického státu Utah - Salt Lake City, které bylo mimojiné pořadatelem zimních Olympijských her v roce 2002. Salt Lake City, město s nádhernou přírodou se premiérově nabízí mezi tipy s cenou 13.799,- kč. Přesně tolik vás teď můžou stát levné letenky do Salt Lake City s odletem z polského Krakova.

Tarif spadá pod kombinaci dopravců německé letecké společnosti Lufthansa a americké aerolinky United Airlines. Bookovat si můžete termíny od října až do 31. března 2014. Nejlevnější letenky jsou nyní k mání na listopad. Příklad najdete na konci této zprávy. Na snadnějším způsobu výběru levné letenky do Utahu bez vyhledávání pracujeme. Brzy bude kalendář s online volnými lety.

Informace k letovému spoji: Odlet z letiště John Paul II Balice Intl, Krakow, Polsko s prvním mezipřistáním na Dusseldorf Arpt, Dusseldorf, Německo, druhým na letišti O Hare Intl Arpt, Chicago, USA (Spojené Státy Americké). Přílet je na Salt Lake City Intl Arpt, Salt Lake City, Utah, USA. V ceně je také zpáteční letenka.

Tip: Máte-li už za sebou ledasjakou destinaci, zvažte levné letenky Utah, které jsou nyní dostupné s odlety z polského Krakova, nacházejícího se nedaleko Severomoravského Kraje. Celková cesta do Salt Lake City - Utah (USA) z vašeho města vás teď může stát cenu pod patnact tisíc kč a to je lukrativní nabídka!

- rezervace levné letenky Salt Lake City - Utah (USA) 13.799,- kč

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5440 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.