USA - Utah - levné letenky Salt Lake City 13.799,- kč

*** update - doplněn kalendář! *** Přinášíme tip na levné letenky do hlavního města amerického státu Utah - Salt Lake City, které bylo mimojiné pořadatelem zimních Olympijských her v roce 2002. Salt Lake City, město s nádhernou přírodou se premiérově nabízí mezi tipy s cenou 13.799,- kč. Přesně tolik vás teď můžou stát levné letenky do Salt Lake City s odletem z polského Krakova.

Tarif spadá pod kombinaci dopravců německé letecké společnosti Lufthansa a americké aerolinky United Airlines. Bookovat si můžete termíny od října až do 31. března 2014. Nejlevnější letenky jsou nyní k mání na listopad. Příklad najdete na konci této zprávy. Na snadnějším způsobu výběru levné letenky do Utahu bez vyhledávání pracujeme. Brzy bude kalendář s online volnými lety.

Informace k letovému spoji: Odlet z letiště John Paul II Balice Intl, Krakow, Polsko s prvním mezipřistáním na Dusseldorf Arpt, Dusseldorf, Německo, druhým na letišti O Hare Intl Arpt, Chicago, USA (Spojené Státy Americké). Přílet je na Salt Lake City Intl Arpt, Salt Lake City, Utah, USA. V ceně je také zpáteční letenka.

Tip: Máte-li už za sebou ledasjakou destinaci, zvažte levné letenky Utah, které jsou nyní dostupné s odlety z polského Krakova, nacházejícího se nedaleko Severomoravského Kraje. Celková cesta do Salt Lake City - Utah (USA) z vašeho města vás teď může stát cenu pod patnact tisíc kč a to je lukrativní nabídka!

- rezervace levné letenky Salt Lake City - Utah (USA) 13.799,- kč

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.