USA - levné letenky Praha - New York a zpět 13.690,- kč

Koukáte po levnějších letenkách do USA? S dnešním dnem přichází také zajímavý aktuální tarif aerolinek Virgin Atlantic Airways a British Airways na levné letenky do New Yorku s odlety z Prahy na jarní termíny za cenu 13.690,- kč včetně tax a poplatků. V ceně je zahrnuta také zpáteční letenka New York - Praha.

Objednávat si zpáteční levné letenky do USA (New York) z Prahy v kombinovaném tarifu dvou zmíněných aerolinek je možné na mnoho termínů od 7. dubna do 29. září. Odlétá se z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika s mezipřistáním na letišti Heathrow, Londýn, Velká Británie, Anglie (2h10min) a příletem na letiště John F Kennedy Intl, New York, Spojené státy. Akční lety do New Yorku z Prahy s krátkým mezipřistáním v Londýně určitě potěší cestující, nemajíc rádi příliš dlouhé čekaní na letišti. U zpátečního letu New York - Praha s čekačkou v Londýně (Heathrow) dokonce jen 1h a 15min.

Tarif na levné letenky do New Yorku bude dostupný pár dní, nebo do vyprodání, proto se vyplatí provést rezervaci levné letenky co nejdříve, nehledě na to, že si vyberete letenky ze spousty termínů, takže bez zbytečných kompromisů a komplikací.

Byli už jste v New Yorku? Víte kde se ubytovat? Poradíme vám! Nejen na letence se dá ušetřit nějaké ty penízky. Nemáte-li přehled, kde co a jak, doporučujeme si prostudovat aktuální nabídky akčního ubytování v New Yorku se slevami na hotelech až 60%.

Online rezervace levné letenky New York (USA - Amerika)

Oblíbené lety