USA - levné letenky Praha - New York a zpět 13.690,- kč

Koukáte po levnějších letenkách do USA? S dnešním dnem přichází také zajímavý aktuální tarif aerolinek Virgin Atlantic Airways a British Airways na levné letenky do New Yorku s odlety z Prahy na jarní termíny za cenu 13.690,- kč včetně tax a poplatků. V ceně je zahrnuta také zpáteční letenka New York - Praha.

Objednávat si zpáteční levné letenky do USA (New York) z Prahy v kombinovaném tarifu dvou zmíněných aerolinek je možné na mnoho termínů od 7. dubna do 29. září. Odlétá se z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika s mezipřistáním na letišti Heathrow, Londýn, Velká Británie, Anglie (2h10min) a příletem na letiště John F Kennedy Intl, New York, Spojené státy. Akční lety do New Yorku z Prahy s krátkým mezipřistáním v Londýně určitě potěší cestující, nemajíc rádi příliš dlouhé čekaní na letišti. U zpátečního letu New York - Praha s čekačkou v Londýně (Heathrow) dokonce jen 1h a 15min.

Tarif na levné letenky do New Yorku bude dostupný pár dní, nebo do vyprodání, proto se vyplatí provést rezervaci levné letenky co nejdříve, nehledě na to, že si vyberete letenky ze spousty termínů, takže bez zbytečných kompromisů a komplikací.

Byli už jste v New Yorku? Víte kde se ubytovat? Poradíme vám! Nejen na letence se dá ušetřit nějaké ty penízky. Nemáte-li přehled, kde co a jak, doporučujeme si prostudovat aktuální nabídky akčního ubytování v New Yorku se slevami na hotelech až 60%.

Online rezervace levné letenky New York (USA - Amerika)

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.