USA - levné letenky New York z Prahy 10.360,- kč

Radíme vám, jak létat levně do oblíbených destinací! Nežádanějším místem, kam nejvíce žádáte levné letenky je New York a proto jsme tady s aktuálními tipy i do této americké metropole. Začínáme nabídkou na levné letenky do New Yorku s odlety z Prahy. Má je na starosti britská Virgin Atlantic Airways. Cena je 10.360,- kč s poplatky a se zpáteční letenkou do Manchesteru.

Tyto akční letenky do USA jsou k nalezení v českém rezervačním systému včetně kalendáře s volnými termíny. V tuto chvíli kalendář obsahuje levné letenky New York na období od 7. října až do 27. března 2014. Kromě prosince a ledna je těchto letenek dostatek, avšak pospíšíte-li si, vyberete si letenky New York od Virgin Atlantic i na přelom roku.

Info k letu: poletíte z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika s mezipřistáním na Heathrow, Londýn, Velká Británie, Anglie (letí se s British Airways), přílétá se na letiště John F Kennedy Intl, New York, USA (let již s Virgin Atlantic). Zpět poletíte po stejné trase. Celý zpáteční let už je s Virgin Atlantic Airways.

Tip: máme tu i další nemálo zajímavé tipy na zlevněné lety do USA (New York) včetně kalendářů. Pro snadný přehled a okamžitou možnost rezervace jsme pro vás připravily rychlé odkazy. Za 10.990,- kč se nabízí letenky do New Yorku z Varšavy (Aer Lingus). Za 11.750,- kč se nabízí letenky do New Yorku z Krakova (Air Berlin). Poslední co stojí za zmínku jsou levné letenky New York s cenou 12.570,- kč na křídlech TAP Air Portugal.

- rezervace letenky New York - USA 10.360,- kč (Virgin Atlantic, z Prahy)

- rezervace letenky New York - USA 10.990,- kč (Aer Lingus, z Varšavy)

- rezervace letenky New York - USA 11.750,- kč (Air Berlin, z Krakova)

- rezervace letenky New York - USA 12.570,- kč (TAP Portugal, z Prahy)

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.