USA - levné letenky Milán - New York - Praha 7.490,- kč

Jsou tady opět levné letenky do USA, kterých není nikdy dost. A je to opět New York! Minulý týden jsme tady nabídku na levné letenky Milán - New - Praha již měli, tentokrát však přichází kompletní kalendář s levnými letenkami na tuto cestu. Jedná se tedy o levné letenky do New Yorku za cenu 7.490,- kč včetně tax a poplatků s odletem z italského Říma a návratem do Prahy!

Jedná se o akční letenky italského leteckého přepravce Alitalia. Levné letenky do New Yorku s odletem z Milána a návratem do Prahy si zarezervujete na ještě volné termíny od ledna do března 2013. Kompletní kalendář na levné letenky do New Yorku naleznete na konci aktuality pod odkazem na rezervaci letenky.

Odlétá se tedy z letiště Malpensa Arpt, Milán, Itálie přímým letem na letiště John F Kennedy Intl, New York, Spojené Státy Americké. Zpáteční let ze stejného letiště, tedy John F Kennedy Intl, New York, Spojené státy s mezipřistáním na letišti Malpensa Arpt, Milán, Itálie a finálním příletem na letiště Václav Havel (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika.

Nevíte jak se dostat levně do Milána? Mrkněte na levné letenky Milán. Ušetříme za letenky, ale ptáte se kde se dá v New Yorku nocovat? Mrkněte na levné ubytování v New Yorku. S rezervací levné letenky do USA doporučujeme neotálet, tarif je vždy během pár dní již vyprodán, nebo se ukončí jeho akce, takže neváhejte!

Online rezervace levné letenky New York (USA)

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.