USA - levné letenky do New Yorku z Prahy 11.878,- kč

Potřebujete letenky do USA a nechcete letět draze? Pro všechny cestující, kteří se chystají letět za oceán se může hodit tento tip na levné letenky do New Yorku s odletem z Prahy, k rezervaci již od 11.878,- kč včetně tax a poplatků. Jedná se o let pořádaný v kombinaci aerolinek ČSA (České Aerolinie) a Delta Air Lines.

Pro zaknihování levné letenky do New Yorku z Prahy pro vás máme několik konkrétních termínů. Např.

- leden Letenky Praha - New York a zpět 19.1. - 24.1.

- únor Letenky Praha - New York a zpět 9.2. - 16.2.

- březen Letenky Praha - New York a zpět 2.3. - 16.3.

- duben / květen Letenky Praha - New York a zpět 29.4. - 17.5.

Informace k uvedeným levným letům do USA: odlety jsou v réžii shora uvedených aerolinek s odlety z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika s mezipřistáním na letišti Fiumicino Arpt, Řím, Itálie a příletem na letiště John F Kennedy Intl, New York, Spojené Státy Americké.

Nevyhovují-li vám výše uvedené termíny pro booking levné letenky do USA (New York), je možné využít i akční tarifu letecké společnosti British Airways, která nabízí levné letenky do New Yorku v letovém kalendáři na termíny od 9. ledna až do 29. května za cenu 13.220,- kč. Výběr termínů naleznete níže pod hlavním odkazem na rezervaci levné letenky.

Pro méně znalé doporučujeme prohlédnout i nabídky zvýhodněného ubytování v New Yorku, ať už se jedná o hotel, nebo něco menšího. Akční nabídku ubytování v New Yorku najdete zde.

Online rezervace levné letenky New York (USA)

Letecké společnosti
Oblíbené lety