USA - levné letenky do New Yorku z Prahy 11.878,- kč

Potřebujete letenky do USA a nechcete letět draze? Pro všechny cestující, kteří se chystají letět za oceán se může hodit tento tip na levné letenky do New Yorku s odletem z Prahy, k rezervaci již od 11.878,- kč včetně tax a poplatků. Jedná se o let pořádaný v kombinaci aerolinek ČSA (České Aerolinie) a Delta Air Lines.

Pro zaknihování levné letenky do New Yorku z Prahy pro vás máme několik konkrétních termínů. Např.

- leden Letenky Praha - New York a zpět 19.1. - 24.1.

- únor Letenky Praha - New York a zpět 9.2. - 16.2.

- březen Letenky Praha - New York a zpět 2.3. - 16.3.

- duben / květen Letenky Praha - New York a zpět 29.4. - 17.5.

Informace k uvedeným levným letům do USA: odlety jsou v réžii shora uvedených aerolinek s odlety z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika s mezipřistáním na letišti Fiumicino Arpt, Řím, Itálie a příletem na letiště John F Kennedy Intl, New York, Spojené Státy Americké.

Nevyhovují-li vám výše uvedené termíny pro booking levné letenky do USA (New York), je možné využít i akční tarifu letecké společnosti British Airways, která nabízí levné letenky do New Yorku v letovém kalendáři na termíny od 9. ledna až do 29. května za cenu 13.220,- kč. Výběr termínů naleznete níže pod hlavním odkazem na rezervaci levné letenky.

Pro méně znalé doporučujeme prohlédnout i nabídky zvýhodněného ubytování v New Yorku, ať už se jedná o hotel, nebo něco menšího. Akční nabídku ubytování v New Yorku najdete zde.

Online rezervace levné letenky New York (USA)

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6520 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.